Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyes "anyák" miért nem adnak...

Egyes "anyák" miért nem adnak rendesen enni a gyereknek?

Figyelt kérdés

Ma nálam járt egy ismerősöm a kisfiával. A kisfiú elkezdte enni a nyúlketrec mellett lévő szárazkenyeret, ami a nyuszinak lett odakészítve. Megkérdeztem az anyját, hogy ebédeltek-e már. Azt mondta, hogy igen, nem éhes a gyerek. A kisfiú pedig sírva fakadt és Közölte az anyjával, hogy ő éhes és ezt már otthon is elmondta. Erre annyit mondott az anyja neki, hogy már ettél otthon. Megkérdeztem, hogy mi volt az ebéd, erre Közölte, hogy gyorsan összedobott zacskós levest és azt ettek. Felajánlottam, hogy adok a kisfiának rakott krumplit, mert ma az az ebéd. A gyerek erre megörült, de az anyja nem engedte, hogy adjak neki, mert majd kap vacsorát. Ezt 13:00 órakor mondta. A gyerek ezután megint elkezdett sírni. Annyira sajnáltam, hogy hazaküldtem őket és megkértem, hogy többet ne Jöjjön, mert megszakad a gyereken a szívem. Erre megsértődött. A nőt nemrég ismertem meg, néhányszor már volt nálunk. Nagyon jó anyagi körülmények között élnek, több autójuk van és nemrég értek haza Mallorcáról. Folyton arról beszél, hogy milyen ruhát vett, hova mennek kikapcsolódni, stb. A gyereknek nincs ételallergiaja, ez már egy korábbi beszélgetésből Kiderült, szóval nem lett volna baja a krumplitol. Viszont rettenetesen sovány a gyerek. Egyszerűen azóta nem térek magamhoz amióta hazament, hogy hogy tudott ilyen nyugodtan a nyaralásárol mesélni, amikor a gyereke ott sírt mellette, hogy éhes.

Nem értem az ilyen "anyákat", hogy megis hogy gondolta, hogy a zacskós levessel estig kibírja a gyerek. Sőt egy 7 éves fejlődésben lévő gyerek étrendjében mit keres egyáltalán az ilyen hulladék? Erről a nőről egyből az a nő jutott eszembe, aki fénnyel etette a kétéves gyerekét, aki végül 4 kilósan éhenhalt. Az ilyenek mégis hova teszik a józan eszüket?



2015. júl. 9. 16:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
11%
Kamu.
2015. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
80%

Most kicsit büszke vagyok, hogy beletrafáltam, hogy elmebajos az anyuka (3as válaszoló vagyok) :)

Azért azt picikét túlzásnak tartom, hogy biztos az is éhezteti a gyerekét, aki szerint ne szólj bele. De alapjában véve egyetértek veled, mert aki ezt elnézi és nem tesz semmit, az ugyanolyan vétkes.

2015. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
22%

Az a beszólás finoman szólva is felháborító a kérdezőtől (pláne, hogy gyereke sincs, de osztja az észt az anyukáknak).

Eddig majdnem elhittem a történetet. Ha nem kerekítette volna ki a végét ezzel a "véletlen" találkozással, amiből kiderül, hogy az anya bolond és jár hozzájuk a gyermekvédelem, még be is vettem volna. :)

2015. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!