Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lopott a gyerekem. Mit csináljak?

Lopott a gyerekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma a karácsonyi bevásárlás alkalmával a 7 éves okos értelmes kisfiam elemelt a tescoból 3! doboz legót.Itthon vettük észre.Vissza akartuk vinni de féltünk,a vevőszolgálatnál valami rendőri ügy lett volna belőle.Úgyhogy nem vittük vissza,de természetesen elvettük tőle.Nagyon kétségbe estünk.Oké,hogy lego mániás de ami tőlünk tellett azt meg adtuk neki. Sok legoja van már itthon, karácsonyra is azt fog kapni.Két napja fedeztünk fel a játékai közt idegen lego darabokat,amiket bünbánóan be is vallott,hogy az iskolából csent el.Elbeszélgettünk vele és vissza is vitettük vele és most tessék...

Van egy három évvel idősebb báttyja de ő soha nem csinált ilyet.Természetesen megdorgáltuk,elmagyaráztuk neki újra,hogy ilyet nem szabad csinálni nem így müködnek a dolgok és éreztettük vele mennyire haragszunk amiért ilyet csinált,de nem tudom lesz-e foganattja.Hol rontottuk el?


2015. dec. 6. 22:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

Bár nem megoldás amit írok, de hogy tudott a 7 éves gyereketek 3 doboz legót elvenni úgy, hogy Ti nem vettétek észre csak otthon? Hova dugta? El nem tudom képzelni hogy 3 doboz legot hova lehet eldugni.


Valami miatt fel akarja hívni a figyelmet szerintem. Tanárok nem mondanak semmit, nincs a suliba valami gond?

2015. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%
Add vissza az anyjának.
2015. dec. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

elso ez a biztiboyok szo nagyon tetszik :DD


de tényeg..mekkora egy doboz lego, ha észre se vettétek?...na és ráadásul abbol 3 volt...

2015. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Van egy kis hátizsákja amit magával hozott.Abba rejtette el.Nem nagy doboz legokról van szó,ilyen 2400-2500 forintosokról.Simán bele fértek a hátizsákba.Ekkora értéken nincs csipogó-bár lett volna...

Hogy a kamerák hogy nem látták azt nem tudom.Egyébként mindig el szokott szaladni a játékokhoz,hogy megnézze de eddig ilyet nem csinált.Mi is ott nézelődtünk látótávolságra de nem vettük észre a dolgot.

2015. dec. 6. 22:52
 5/32 anonim ***** válasza:
76%

Na, ha ilyen könnyű lopni a Tescoból, akkor megyek holnap és összelopkodom a karacsonyi ajándékokat :D :D

Holnap gyere jobb kamuval!

2015. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu de mindegy...

A suliban egyébkénk nincs vele baj jó tanuló,kijön az osztálytársaival is,szeretik.Itthon is rendezett a háttér,ezért nem értjük.

2015. dec. 6. 23:01
 7/32 anonim ***** válasza:
53%
Még egy liter tej is becsipog ha nincs a vonalkód lehúzva...
2015. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
40%
Csipogó nincs,de vonalkód van,és az besípolt volna,szóval kamu.
2015. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Márpedig ez valamiért nem sípolt be nem tudom miért.De látom mindenkit csak a sípolás érdekel és nem hisz nekem pedig kamuból biztos nem írkálnék ilyeneket.Mért is tenném?
2015. dec. 6. 23:22
 10/32 anonim ***** válasza:
Ha a fejmosás nem használ, akkor pszichológus. Ha az sem, akkor egy életre megjegyzendő atyai pofon.
2015. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!