Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lopott a gyerekem. Mit csináljak?

Lopott a gyerekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma a karácsonyi bevásárlás alkalmával a 7 éves okos értelmes kisfiam elemelt a tescoból 3! doboz legót.Itthon vettük észre.Vissza akartuk vinni de féltünk,a vevőszolgálatnál valami rendőri ügy lett volna belőle.Úgyhogy nem vittük vissza,de természetesen elvettük tőle.Nagyon kétségbe estünk.Oké,hogy lego mániás de ami tőlünk tellett azt meg adtuk neki. Sok legoja van már itthon, karácsonyra is azt fog kapni.Két napja fedeztünk fel a játékai közt idegen lego darabokat,amiket bünbánóan be is vallott,hogy az iskolából csent el.Elbeszélgettünk vele és vissza is vitettük vele és most tessék...

Van egy három évvel idősebb báttyja de ő soha nem csinált ilyet.Természetesen megdorgáltuk,elmagyaráztuk neki újra,hogy ilyet nem szabad csinálni nem így müködnek a dolgok és éreztettük vele mennyire haragszunk amiért ilyet csinált,de nem tudom lesz-e foganattja.Hol rontottuk el?


2015. dec. 6. 22:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló olvasd el a kérdező 23.-as válaszát: visszavitték...
2015. dec. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Igen, már elolvastam, elnézést, csak először nem olvastam végig. Remélem tanul belőle a gyerkőc. Minden jót!
2015. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!