Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudtok kisgyerekek...

Hogyan tudtok kisgyerekek mellett spórolni?

Figyelt kérdés
Szerintem rengeteget költök,főleg ruhára, ételre. Mondjuk a 4 gyerek 3 félét eszik. 2 havonta növik ki a ruhákat, de egy poló is 4-5 ezer forint, a nadrag még nagyobb horror.

2016. dec. 6. 07:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%
Ha te "külföldön" élsz,talán érdemes lenne az ott élőket megkérdezni,hogyan tudnak spórolni,nem?
2016. dec. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nem a Holdon élek, csak Ausztriaban :)

Sporolasi tippek érdekelnének :)

2016. dec. 6. 08:08
 13/41 anonim ***** válasza:
82%
Mi a baj a turis cuccokkal? Rá van írva szerinted, hogy onnan vetted és netán lenézi a gyerekről a ruhákat? A mi ruháink 70%-a turis - főleg Hádából, és rengeteg új címkéset ki szoktam fogni, tehát mi vagyunk az első használói.
2016. dec. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
98%
Ausztriában is van Lidl, Aldi, tehát van Impidimpi és Lupilu ruha, ami kiváló (!) minőségű és pamut. Biztos, hogy van nálatok is H&M, C&A is, de ha neked ez mind túl alávaló, akkor szerintem "egyszerű" magyar anyukák nem fognak tudni segíteni.
2016. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Íme egy spórolási tipp, a H&M ausztriai weboldala: [link]

Így máris nem költesz annyit ruhára.

2016. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Hogx spórolok? Az első gyerek öltöztetése lidl,takko,cosmos,kik,pepco,más anyukáktól vásárlás. A második örökli. Mi hol olcsó. Cipő új csak majd a másodiknak is.

Nem fözöktudom annyi félét. Ha nem eszik,így járt. Nem fogok egész nap főzni hogy mindenki mást egyen.

Igy lehet spórolni...

Külföld nem külföld,nem kell mindnek új ruha,meg öt felé főzni.

2016. dec. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Arrol nem is beszélve, hogy Ausztriában, Németországban elképesztő jo minőségű használt ruhákat lehet venni! Sokszor még a cédula is rajta van, mert sosem hordták.. ha mégis, akkor is ugy nez ki, hogy meg nem mondod róla! Úgyhogy végképp nem ertem, miert húzod a szádat a turira. Ezen kívül amit a nagyobbak kinonek, mehet a kicsiknek, így pláne nem kell havonta többezerért ruhát venni. Háromfélét meg a tokom nem főzne, ha nem életbevágó. Meg lehet oldani, hogy ha húsos is a kaja, a vega gyereknek kiszeded belole. Ha a többi pl pörköltet eszik tésztával, akkor ő egyen sajtos tejfölös tésztát, slussz. Neha meg a többi alkalmazkodjon, és olyan kaját főzz, amiben nincs hús. Valószínű ki fogják bírni, ha nem esznek minden nap húsos kaját.
2016. dec. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt a ruházkodáson. Nem csak a gyereknek, hanem magamnak is rengeteg cuccot veszek turiban. Az ausztriai turkalo-helyzettel sajnos nem vagyok tisztában, de lidl-bem, aldiban is jókat lehet találni. Na meg h&m, mindig van valami leárazás. Kaján nem sporolok, igaz nem is költök irreálisan sokat rá.
2016. dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Nem éheztetem a gyerekem, én sem eszek olyat amit nem szeretek.

Ez egy kisvaros, c&a van, de ott is 9-10 euro egy polo. Es innen čsak felfele měnnek až arák.

Ruhaeladás helyett ajándékozni szoktam.

A lidlben még soha něm neztem ruhat, něm volt bizalomgerjeszto.

2016. dec. 6. 08:40
 20/41 anonim ***** válasza:
90%

Látom mindent csak hárítasz!

Rajtad már nem segít,de ha nem tudsz ennyi gyereket etetni,ruházni,talán nem kellett volna ennyit vállalni. Akkor nem lenne gond a spórolás!

2016. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!