Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudtok kisgyerekek...

Hogyan tudtok kisgyerekek mellett spórolni?

Figyelt kérdés
Szerintem rengeteget költök,főleg ruhára, ételre. Mondjuk a 4 gyerek 3 félét eszik. 2 havonta növik ki a ruhákat, de egy poló is 4-5 ezer forint, a nadrag még nagyobb horror.

2016. dec. 6. 07:15
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig minden kommentet, lehet már írtak hasonlót feljebb. Mi Németországban élünk, egy kis gyerek van. Nagyon gyorsan nől, de én nem veszek neki majdnem 20 eurós pólót, pedig megtehetném én is. Alig érkezi párszor felvenni a raháit és már megy is dobozba. Van 1-2 kimenő szettje, a H&Mbol, c&a bol, stb a többit turiba vettem (még a címke is rajta volt) illetve a primarkban lehet tök jó cuccokat kapni, ami szintén nem rossz. Mi kb 4-6havonta veszünk ott cuccokat, előre kicsit nagyobb méretben. Jah és ugye van a Kikk és társai, ott sem 5ezer egy póló. Sőt még a marketplacen is tesznek fel anyukák a környéken ruha csomagot. Szerintem kisgyereknek, aki egyáltalán nem ügyel az ruháira, napjában 10szer át kell öltöztetni, kiszakitsa, bekeni az ilyen jellegű ruhák tökéletesen megfelelnek. A cipő az más dolog, abból oda kell figyelni milyet ad az ember a gyerek lábára, abból ujjat és minőségeset kap, de nem érkezi elnyűzni, szinte új és el adom. A kaját meg úgy csinálom, hogy ne kelljen 100 félét főzni. Mindig van leves mellé valami tartalmasabb, hétvégén sütök sütit vagy valami pizza félét. Ha pl zöldség leves van akkor csinálok mellé husis kaját, vagy fordítva,+gyümi keksz. Próbálunk egészségesen étkezni így a gyorskaják, csipszek, cukros üdítők nálunk kilőve, de van helyette házi finomság és különböző kompót, minimális cukorral.
2020. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!