Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudtok kisgyerekek...

Hogyan tudtok kisgyerekek mellett spórolni?

Figyelt kérdés
Szerintem rengeteget költök,főleg ruhára, ételre. Mondjuk a 4 gyerek 3 félét eszik. 2 havonta növik ki a ruhákat, de egy poló is 4-5 ezer forint, a nadrag még nagyobb horror.

2016. dec. 6. 07:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt a menüt én is végigenném. Imádom mindegyiket, a brokkolis lasagne-t olvasva kordult is egyet a gyomrom. Fénypostán jöhet :D
2016. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
En is imádom :P
2016. dec. 6. 09:45
 33/41 anonim ***** válasza:
62%
én textilpelust használtam anno. nem elsősorban spórolás miatt, de éreztem az ilyen irányú hatását. a mosást is úgy időzítettem, hogy egész adagokat indítsak. ruhákból meg használt ára töredéke az újnak, érdemes azt venni. ételt nem előre készítettet, hanem alapanyagokat vettem és úgy főztem. nincs olyan nagy trükk benne, de ezeket vetettem be. (meg hát rezsivel kapcsolatos dolgokat gondolom nem kell részletezni: inkább 20-21 fokot tartani és pulcsiban lenni otthon, bem 24-25-ben rövid naciban, stb...)
2016. dec. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
55%
Jesszus, mi rosszat írtam, hogy 26%-on állok? (remélem bántót nem. bár gondolom nem, mert ebben mi lenne az. segítségképp írtam én is, mint a többiek)
2016. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam, se le se fel.
2016. dec. 6. 16:48
 36/41 anonim ***** válasza:

Én voltam már osztrák lidlben ha kimegyünk ausztriába de amit te leírsz ott nem látam még .kedves kérdező,különben az akcio kezdetén minden lidlben a ruhák szépen becsomagolva vanak ,és gyerek ruhák tényleg szépek és jó minöségüek.

Én megvárnám leárazásokat ott kint is és akkor vásárolnék be .gyerekruhákbol c&a,h&m különben meg maradnék lidl,aldi ruháinel .

Én itthon pepcoban vásárolok mert aranyos ruhái vanak olcson,kiárusitáskor tesco,takko,h&m c&a ban veszek ruhákat.

2016. dec. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Szia nem tudom hogy mennyit keresel, de szerintem gyerek mellet nem

Nagyon lehet spórolni, nekem is van kettő, én is csak úgy tudok hogy Írországban vagyok velük.

De nehéz!!:(

2016. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Tudok félre tenni egy fix összeget minden hónapban, de úgy gondoltam, ha maradna még pénz akkor azt olyan emberekre szánhatnám mint a facebook csoportos anyuka :)
2016. dec. 7. 12:58
 39/41 anonim ***** válasza:
73%
Nem feltétlen az a lényeg,hogy többet spóroljon meg az ember,hanem hogy rájöjjön,felesleges annyiért vásárolni,ha fele annyiért is talál jót és szépet. A nem főzök külön dolognak se a spórolás a lényege,hanem hogy a gyerek tudja a rendszert,sokan vagyunk,anya főz mindig,van amit én nem szeretek annyira,de a többiek igen,igy eszek picit belőle,aztán másnap anya olyat csinál,amit én szeretek,a többiek viszont nemamúgy annyira,de rendes ez az anya,hogy próbál mindenki kedvére tenni.
2016. dec. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Szerintem a ruhakon ne sporolj es en sem adnek ra hasznaltat. Szerintem az nagyon gaz! Vegyel tobb ezer forintosat a legnagyobbnak, es megorokli a tobbi. Nekem is 4 gyerekem van, mindig kifejezetten draga ruhakat veszek a nagyoknak es a kisebbek oroklik, ugyanolyan jol nez, mert jo minosegu. A kisebbik gyerekeimnek eddig meg csak nadragot vettem, mert azok tenyleg tonkremennek, de a pamut testmelegito polo nem es a szep ing es pulover sem. Sot a gatya es a zokni is ugyanaz mindegyiknek.

A kajan szerintem sokat lehet sporolni, de itt tenyleg csak az a megoldas, hogy mindegyik megeszi ugyanazt a menut, kulonben tul sok a munka a fozessel es tul sok a maradek is.

A gyerekeken kb. ennyit lehet sopolni, minden mas olyan mint mas haztartasban (megtakaritasok, lekotesek etc)de szerintem nem is lehet es kell a gyerekeken tobbet sporolni, mert vegul is mindent ertuk csinalunk, nem?

Sporolni lehet pl. a telefon, tv, internet elofizetesen. Nem kell menni draga helyre nyaralni, ilyesmi.

2016. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!