Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire sminkelitek magatokat...

Mennyire sminkelitek magatokat gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Azokhoz, akik sminkelnek:

Mennyire szoktatok egy átlagos napon mikor mentek valamerre?

Ha csak otthon vagytok, tudjátok előre?


Azokhoz, akik nem szoktak sminkelni:

Egyáltalán soha?

Mi ennek az oka?


Mindenkihez:

A hajatokkal mit szoktatok kezdeni? Törődtök ezzel?



2017. ápr. 20. 19:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
77%
2.5 és 4 éves gyerekeim vannak. A hajamat mindig vasalom vagy beszárítom (most rövidebb hajam van de sokáig hosszú volt, akkor is foglalkoztam vele), néha hétvégén hagyom ha elfekszem alváskor de ez ritka. Nálam a smink az szemceruza, szempillaspirál és szemöldök igazítás, utálom az alapozót mert azonnal elkezd izzadni alatta a bőröm. Ha megyünk valahova (városba nézelődni, vásárolni, kikapcsolódni) akkor mindig sminkelek, melóba heti 2-3 alkalommal, amíg itthon voltam a gyerekekkel akkor is kisminkeltem néha magam mert jól esett, sokat dob az emberen.
2017. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
52%

Pont annyira, mint gyerek előtt: semennyire nem sminkelek (egy kezemen meg tudom számolni hogy hány alkalommal voltam: érettségi tabló, szalagtűző, gólyabál.. Az esküvőmön már kihagytam).

Ok: nem szeretem, hiperérzékeny a bőröm, a szemem, a high endet se bírom.

Helyette az arcápolásra fordítom az erőm, így nem is kell szégyenkeznem smink nélkül sem.


Hajam egészséges, dús, a hajmosás utáni egyszeri beszárítással tart. Otthon befonva, konytban, vagy copfban van.

Mostanában csak ha gyerek nélkül vagyok, akkor engedem ki, mert vele nem ésszerű (beleakad, meghúzza..).


32N, 1,5 éves picivel

2017. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
44%
Utcára smink nélkül nem megyek még a sarki boltba se. Szempillaspirál, szemceruza a minimum, boltba játszóra. Szemhély festes árnyalással ha máshova megyek az előzőeken felül plussz hangulat függően rúzs. Alapozót, korrektort nem használok mert nem bìrja a bőröm, de szerencsére nem is kell, hibátlan a bőröm (az egyetlen hibatlan dolog rajtam)
2017. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
82%
Szinte minden nap sminkelek. Ha semmi kedvem semmihez és/vagy nagyon fáradt vagyok akkor csak szemhéjtus, spirál és rúzs. Ha megyünk is valahova (akár csak a sarki boltba) akkor alapozó, korrektor, púder, pirosító, rúzs, highlighter, szemhéjtus, spirál, és szemhéjfesték. Ja meg nyilván parfüm minden nap, bár az nem smink. A hajammal jelenleg nem tudok sokat kezdeni, éppen lenövesztem mert jövő hónapban új frizurám lesz, festés, vágás, ombre stb stb és most csak egy copfban vagy fonatban van általában. 8 hós a fiam, aki szeret önállóan játszani, mindenre van időm mellette :) 21 vagyok.
2017. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

11 hónapos baba/31 éves vagyok.


Alkalomra alapozó, szemceruza, szemöldökceruza. A hajam hosszú, szeretem kiengedni, néha befonom vagy kontyolom. A készülési időm kb. 15 perc (ebben van pl. fogmosás, öltözés is). Régebben ez simán tartott 35, akár 40 percig :)


Boltba általában egy alapozót teszek fel, bár ez sem kell mindig (szerencsére nincs sok bőrhiba az arcomon). Szemöldököm viszont ki szoktam húzni enyhén.


Nem sminkelek, ha itthon vagyok vagy ha szüleimhez megyünk haza. A hajam általában kiengedem vagy kontyolom ilyenkor.

2017. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
56%

Szemceruzával kihúzom a szemem minden reggel egyszer, akár megyünk valahova, akár nem.

Karácsonykor meg húsvétkor előveszem az alapozót, a púdert, a pirosítót meg a szemfestéket is.


A hajamat megmosom 3 naponta, megfésülöm és kontyba teszem, mert a fiam megtép. Ez minden. Karácsonykor meg húsvétkor becsavarom, de leginkább akkor is kontyot csinálok.


10 hós kisbaba anyukája

2017. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
Ja és 38 vagyok.
2017. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
64%

6 eves fiam van es 5 honapos kismama vagyok a lanyommal, evek ota imadok sminkelni, hogy mit es milyen arnyalatot valasztok, alkalomtol es napszaktol fugg.


Jatszoter, bolt: csak kis puder es szemoldokfestes, szempillaspiral

Gyerkocos program: az elozoek + szemhejfestes (gyengen fustos barna vagy szurke), pirosito, termeszetesebb ruzs

Nagyobb program: mozi, csaladi unnepek, barati talalkozok: elozoek + hangsulyosabb szemfestes, kontur, highlighter, eros ruzs (pink, piros, narancs, stb.)

Unnepek es alkalmak: elozoek + muszempilla


Szoval eleg szeles a skala. Azonban ha pl. strandra megyunk akkor nulla smink.

2017. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
64%
#18 vagyok, haj kimaradt: hosszu szoke ombres hajam van, alkalomra besutom kupvassal, egyebkent kiengedve hordom vagy nyaron hajfankkal kontyban.
2017. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
65%

Minden reggel kicsit megszínezem a szemöldökömet (nem kihúzom), a szememet azt kifestem barna szemcerkával, és fekete szempillaspirállal. Ennyi. Szép a bőröm, az alapozó fölösleges, rúzs nem a stílusom.

Ha este megyek valahová, akkor feketével húzom ki a szemem.


A hajam hosszú, kizárólag szabadon szeretem lobogtatni, csak itthon gumizom be a házimunkához. Félévente festem (barnára).


Három óvodásom van.

2017. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!