Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire sminkelitek magatokat...

Mennyire sminkelitek magatokat gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Azokhoz, akik sminkelnek:

Mennyire szoktatok egy átlagos napon mikor mentek valamerre?

Ha csak otthon vagytok, tudjátok előre?


Azokhoz, akik nem szoktak sminkelni:

Egyáltalán soha?

Mi ennek az oka?


Mindenkihez:

A hajatokkal mit szoktatok kezdeni? Törődtök ezzel?



2017. ápr. 20. 19:18
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
66%

akar otthon vagyunk, akar utcan, mindig sminkelem magam.

(smink nélkul ugy nézek ki, mint egy ovodas..)

pici alapozo, szemoldok puder, muszempilla (hala baratnomnek, aki ezzel foglalkozik), szemhejtus, bronzos pirosito.


3 éves fiam van

2017. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
39%

34 vagyok 2 éves és 9 hónaposokkal.

Soha nem sminkeltem, nem is fogok soha. El se tudom képzelni mások miért kenegetnek mindenfélét az arcukra, nekem ez annyira idegen.

Hajam reménytelen kategória, csak felkötve hordom.

2017. ápr. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
41%
Hajat mosok amikor kell, évente egyszer fodrász és nem is kell több. Festetni nem festetem, mert nem kell. 40 fölötti vagyok és jó a hajszínem. Smink utcára egy lehelletnyi szemcerka és kész. Nem kell túlzásba vinni.
2017. ápr. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
50%

BB krémet mindig használok minimum, sajnos nem szép a bőröm. Ha megyünk valahová, alapozó, púder, pirosító, régebben használtam szemceruzát, spirált, de nemrég műszempillára váltottam, hogy ne kelljen ezzel foglalkozni, meg mert a lányom valahogy folyton elkente itthon a festéket. Azóta itthon a szememmel semmit nem csinálok, boltba, játszóra sem, ha elmegyünk valahova, szemceruzával még kihúzom alul-felül. A rúzst mindig is utáltam, azt nem használok. Szemhéjpúdert csak nagyon alkalmi jelleggel. A szemöldökömet festem tartós festékkel, ha elmarad, akkor púderrel megszínezem, mert amúgy nagyon világos, alig látszik.


Hosszú, derékig érő, sötétvörös hajam van. Otthon többnyire összefogom vagy konty, ha elmegyünk, általában leengedem. Hajmosás után majdnem mindig kivasalom egyszer, ezt simán tartja.


29 éves vagyok, majdnem 2 éves kislánnyal.

2017. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
39%

Előző vagyok: mivel mások megítélése szerint gyönyörű vagyok (férfiak és nők is mondják), ezért nekem nem kell vakolgatni magam, anélkül is ki tudok lépni az utcára, sőt a férjem se kéri, hogy otthonra vakolgassam magam, mert anélkül nem bírna elviselni :)

Gyönyörűnek tart ő is, és azt mondja a smink csak ront rajtam! Magyarul így vagyok szép és tökéletes, nem kell a vakolat! Vakolgassák magukat azok, akikre ráfér :) Szokta ő mondani :)

2017. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
60%
23-as hsz. volt az előző hozzászólásom, közben valaki már írt, tehát az lenne az enyém :) Csak azért, hogy pontosítsak :)
2017. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
73%
Oh van itt onbizalom valakinel :)))) A smink nem arra van hogy vakolgassa magat az ember, hanem aranyszabaly: ami szep egy arcon, kiemeli, es meg szebbe teszi, ha az illeto tud banni a sminkkel! Persze ha valaki olyan gyonyoru az egesz kornyezete szerint, hogy azt mar nem lehet fokozni, akkor ertheto hogy nem akarja vakolgatni magat 😺
2017. ápr. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
51%
25, jot nevettem :) legalabb jol indul a reggelem :)
2017. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
28%

27# erről van szó, és tudok bánni a sminkkel, csak számomra felesleges. Alkalomra maximum. De alapozó és púder, stb. akkor sincs rajtam :)


28# Örülök neki :)

Rengetegen irígyek rám, mert látják, hogy nekem pláne ennyi idősen még így is megy, de ez legyen az ő bajuk :) Amúgy is max. 30-nak gondolnak, vagy ennél kevesebbnek. De igazán nem akarlak itt hergelni benneteket :)


Krémeket, kozmetikai beavatkozásokat sem használok. Nem dobom ki ilyesmire a pénzt, mert felesleges az én esetemben.

Talán majd később :) Valami krémfélét beszerzek.

2017. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
57%
Oruljunk hogy vannak ilyen szepseges emberek is, ne nevessetek ki ;)
2017. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!