Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire sminkelitek magatokat...

Mennyire sminkelitek magatokat gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Azokhoz, akik sminkelnek:

Mennyire szoktatok egy átlagos napon mikor mentek valamerre?

Ha csak otthon vagytok, tudjátok előre?


Azokhoz, akik nem szoktak sminkelni:

Egyáltalán soha?

Mi ennek az oka?


Mindenkihez:

A hajatokkal mit szoktatok kezdeni? Törődtök ezzel?



2017. ápr. 20. 19:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
55%

Volt itt egy válaszoló, aki azt mondta, mit tanít a lányának az olyan, aki sminkel... Szerintem nem új, amit mondok: azért nagy különbség van aközött, hogy valakinek a sminkjét egy komplett kőműves brigád tudja levakarni nap végén, illetve a szolid smink között. Ahogy olvasom a kommenteket, ritka az, aki nagyon kirívó sminket tesz fel magára. Nem értem, miért kell csuklóból nyomni a dislike-ot, ha meglátja azt a szót valaki, hogy "sminkelek".

Ugyanígy az sem elítélendő, ha valaki nem sminkel. Nekem van olyan barátnőm, akire profik raktak sminket nagyobb alkalmakkor és szörnyen áll neki. Bár lehet azért, mert smink nélkül szoktuk meg az arcát. Szóval aki nem sminkel, azt sem kéne lehúzni, miért teszik ezt egyesek? Az viszont valóban kissé fura, ha valaki a saját szépségéről áradozik... Ez a fajta önbizalom, határozottság és kérkedés inkább önbizalomhiányra vezethető vissza.

2017. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
30%
Na most ezeken a válaszokon ugyan mit kellett lepontozni?
2017. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
65%
A "természetes szépségek" biztosan lepontozgattak minket, földi halandókat, akik nem vagyunk olyan szerencsések, hogy smink nélkül is lepadlózzon a fél város, ha kilépünk az utcára :D
2017. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
75%

Nem ertem mert lett lepontozva az alo rgy kicsit is sminkel

Egy anya nem adhat maragara kicsit sem mert már kb le van nézve . Ez szomorú.. en nem sminkelek sokat de nem is nézem.ki azt aki szeret smineklni. Gyerekes ez alapján ítélni..

2017. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
10%

41, értő olvasás!

Nem az mit tanít, aki sminkel, hanem AZ mit tanít, aki az utcára nem mer kilépni anélkül hogy kifestené magát!

Aki ennyire nincs kibékülve önmagával, óriási frusztrációt rak a gyerekére is.

Én szeretném, ha azt tanulná meg, hogy nem kell mindig tipp-topnak lenni. Élvezze az életet, engedje el magát. Annál szomorúbb nincs, mikor vki mindig csak feszeng.

Vannak nők, akik strandra, uszodába, kondizni vagy egy teljesítménytúrára is csak teljes harci díszben mernek elmenni. Tényleg ezt kéne tanítani?

Ahelyett, hogy 5 órás túra végén kócosan, izzadtan, koszosan is szépnek érezheted magad?

2017. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
72%

45, meg jo, hogy SENKI nem irt olyat, hogy ciki az utcara lepni smink nelkul. Egyaltalan nem az. Bar en imadok sminkelni, felolem mindenki ugy megy utcara ahogy akar.


De teny, nem lattam meg olyan not, aki egy finom es szep sminkkel ne lett volna szebb mint pucer arccal. Ami szep, azt erdemes kiemelni :)

2017. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam, hogy ennyi választ kapok, köszönöm Nektek! :)


Mindenki válasza hasznos volt, hiszen mindenki a kérdésemre válaszolt. Sajnos vagy nem sajnos, én sem lépek utcára smink nélkül, de még csak itthon sem vagyok anélkül. A bőröm nagyon fehér és szeplős, minden bőrhiba, még a legapróbb is borzasztóan látszik a bőrömön. Sőt, még egy picit piros is az arcom, pont azért mert ennyire érzékeny és vékony. Szóval nekem minden reggel alapozással indul. Ezen kívül szemhéjpúder, szemceruza, spirál. A hajam is halvány színű, és a bőröm is, szóval én nem szoktam a szemöldökömet igazán piszkálni, mivel nekem elég előnytelen, ha az nagyon erős, elüt.


A hajam a szőke és a vörös között van, természetes színű, de gyakran járok fodrászhoz, mivel a fenekemig ér, szeretem ha rendben van a vége. Általában mindig nézek valami kis "trükköt" a neten, hogyan lehet egyszerűen, de szépen megcsinálni a hajamat, szóval leengedve nagyon ritkán van, mivel dús és nagyon hullámos, zavaró ha szabadon van.


Nekem is lányaim vannak, de én például már most minden reggel megcsinálom a hajukat bölcsi/ovi előtt, szeretném ha ez fontos lenne majd nekik, de például a rövid haj elől sem vagyok elzárkózva, a nagyobbnak éppen most lett elég rövidre levágatva, de azt mondta, hogy legközelebb ne. A kicsinek még meg nem vágatva a hajából, nem akarja. Szerintem is fontos, hogy mit adunk át nekik.



2 és 4 éves lányok anyukája vagyok , és sminkre szorulok és ezt büszkén vállalom. Mindenki kezében ott van ez a "fegyver", lehetőség, aki akar él vele. Azt szokták mondani, hogy csúnya nő nincsen, csak olyan aki nem tud sminkelni. Ebben teljesen egyetértek, de nem nézem le azt, aki nem sminkel, sőt soknak a magabiztosságát irigylem.

2017. ápr. 21. 18:10
 48/50 anonim ***** válasza:
69%
Kedves kerdezo, szerintem nagyon szep lehetsz, a szokes-voros haj es szeplos arc szerinten az :)
2017. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

A hajam 2 naponta mosom, hosszú, általában ki van engedve, ha megyünk valahova, itthon felkontyolom.


Sminkelni a gyerek előtt is sminkeltem, most is ugyanannyira. Szemceruza, spirál, néha tus. A bőröm elég problémás, így vagy szoliba járok, az rendbe hozza, vagy ha nincs időm alapozót kenek rá.

2017. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó előtti, elég ritka ez a hajszín és a szeplők sem annyira gyakoriak, de a bőröm nagyon érzékeny, szóval a azért van rossz oldala is :(
2017. ápr. 22. 21:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!