Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az mennyire fordul elő máshol,...

Az mennyire fordul elő máshol, hogy egy férj ilyeneket csinál a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Most elmentem takarítani az emeletre, addig a férjem a gyerekeket a tavaszi béleletlen gumicsizmába küldte ki a kertbe, tavaszi sapkában, úgy, hogy a gumicsizma mellett sorakoztak a hótaposók.

Képtelen pizsamát adni rájuk este, bármiféle egyebet ad rájuk, akár kb. ünneplőt is, úgy, hogy ki van készítve a pizsama.

Az iszonyú éles faragásra is alkalmas, de evésre is használt kését rendszeresen elölhagyja az étkezőasztalon. A gyerekek 3 és 5 évesek.


A párom 41 éves. Fogyatékos, vagy ez mi?? És ha normális stílusban is szólok egyenként a dolgokért, akkor is óújra, és újra előfordulnak mindezek.



2018. márc. 18. 10:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
40%
Érdekelne a szakmád, ha ennyi ésszel szültél neki.
2018. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
57%

Ismered a mondást: ha nem változtatsz, még nem fáj eléggé. Vannak párok, ahol létszükséglet egymás játszmaigényének kielégítése, és pont jól megvannak a napi kis hülyeségekkel. Ha valaki azt mondja nekik, hogy változtassanak, még jól meg is sértődnek.


Legalábbis normális idegrendszerű ember nem egy anonim fórumra jár szidni a férjét, hanem vagy leül vele beszélni vagy ultimátumot ad és változtat. De gondolom csak egy kis hisztike kell, hogy jól el lehessen szidni a csúnya gonosz gyereket ünneplőben altató fogyatékost... (Én is férjnél vagyok, nem tudom elképzelni a szitut, amikor ilyen szót használok a páromra, pedig tud marhaságokat csinálni.)

2018. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

A 8-ast úgy irigylem, hogy ilyen szeretettel tudja lereagálni ezt a jelenséget, bár azért tényleg különböző a helyzet abban, hogy nálunk a gyerekek egészsége, testi éppsége van veszélyeztetve, nem csak esztétikai bakikról van szó.

De tényleg szóltam, és tisztelettel beszélek vele, tehát úgy szóltam.

A fogyatékos szót nyilván kínomban használom, mert érthetetlen előttem ez a lezserség, bár persze, ha megfáznak, úgyis nekem kell megint itthon maradnom velük, és a többi, és a többi, a férjemnek végülis nem igazán van érezhető következménye az ilyen tetteknek.

2018. márc. 18. 11:00
 14/33 A kérdező kommentje:

Nem szidni jöttem, hanem megkérdezni, hogy máshol is van-e ilyen, és ez normális, vagy tényleg ab.. normális.

Ezért jöttem.

A fogyatékost sem szitokszóként használtam.

2018. márc. 18. 11:02
 15/33 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kerdezo, az en apukam is ilyen volt, es meg most is ilyen, 66 eves, van egy hat eves unokaja, vele se banik korultekintobben. Anyukam detto ezt kerdezi mar 30 eve, hogy vajon direkt csinalja, hogy tenyleg ne legyen semmi rabizva, vagy szimplan hulye. Igen, az ember sok ev kinlodas utan, mikor mondod szepen, csunyan es nincs valtozas, hasznal kinjaban ilyen szavakat is.

Apum pl egyik nyaron vigan ujsagolta, hogy lent jart a folyonal, ahol a szomszedek is voltak a 2 eves kislanyukkal, a kislany eljatszadozott nyugodtan a parton, o meg hivogatta, hogy menjen be az apumnak terdig ero vizbe, raadasul azon a helyen nem epp lassu a sodras. Es o ezt boldogan ujsagolta, mintha vicces lenne, vagy mintha milyen jo kontaktust teremtett a gyerekkel. Fel se fogta, hogy a gyerek meg is fulladhatott volna....


Szoval nem hiszem, hogy fog valtozni a ferjed. Anyumek ilyenek miatt, meg persze, mert anyu idegeit felorolte a sok ev alatt ez a hozzaallas, napi szinten tobbszor veszekszenek. El is koltoztem otthonrol, mert nem birtam mar.

2018. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
49%
Te sem vagy kulonb.. mivel itt kerdezel ,nem tole. Foleg h 5 és 3 évesek. Lett vna alkalom a beszélgetésre.-.-
2018. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

:-) :-) nagyon, nagyon sokat beszélgettünk erről, látszik, hogy valaki el nem tudja képzelni, hogy milyen az, amikor hiába kérsz szépen, hiába magyarázol, csökkented minimumra a szabályokat..semmi haszna.


Nem, mi viszont nem veszekszünk, mert inkább megcsinálom, ha a szép szó nem használ, nem bírom a veszekedést.

Pont ezért félek a ráktól.

2018. márc. 18. 11:25
 18/33 anonim ***** válasza:
53%

En teljesen megertelek.az en parom is hasonlo.

Mindenben marha preciz,de a gyerek dolgait az istenert nem kepes megjegyezni.

Nem tudja feloltoztetni,mert nem tudja mi kell ra...pedig ki van rakva,ott van a cipo a helyen stb.

Ha megyunk valahova akkor o feloltozik es kesz,a tobbit csinaljam en.

A kes nalunk is nagy vitatema.allandoan elohagyja.nem erti,hogy a gyerek nem fogja megkerdezni,hogy szabad e.leven,hogy 2 eves de a pultot mar rohogve tulnotte.

A ruhak mennyisegeben a masik oldal mint nalad.meg plusz 10 fokban is kepes salat kotni a gyerek nyakara...

Ferfiak...ennyi.

Meg lesz love a dragam szeptembertol,mert reggel o fogja vinni bolcsibe a gyerkocot.azt hiszem lesznek erdekes dolgok majd 😂

2018. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
10%

Külföldön élek. Itt max csecsemőt lat az ember sapkában, a többi simán fedetlen fejjel rohangál. A gumicsizma már túl öltözésnek számít, a többség vászoncipőben nyomja, de pár hete pl a e év körüli kissracon szandál volt zokni nélkül. Így aztán az öltözködésen annyira nem tudok már kiakadni.

A kés problémás, de az meginkabb, hogy ha ennyire nem passzoltok össze miért vállaltál vele gyereket.

2018. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Azért az, hogy hogy bánik valaki egy kisgyerekkel, ugye akkor jön ki, ha van kisgyerek? Nemdebár?

Amúgy a második már becsúszott szoptatás közben, másfél év van köztük csak. És a legviccesebb, ő szeretne harmadikat! :-)

na neeem.

2018. márc. 18. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!