Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az mennyire fordul elő máshol,...

Az mennyire fordul elő máshol, hogy egy férj ilyeneket csinál a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Most elmentem takarítani az emeletre, addig a férjem a gyerekeket a tavaszi béleletlen gumicsizmába küldte ki a kertbe, tavaszi sapkában, úgy, hogy a gumicsizma mellett sorakoztak a hótaposók.

Képtelen pizsamát adni rájuk este, bármiféle egyebet ad rájuk, akár kb. ünneplőt is, úgy, hogy ki van készítve a pizsama.

Az iszonyú éles faragásra is alkalmas, de evésre is használt kését rendszeresen elölhagyja az étkezőasztalon. A gyerekek 3 és 5 évesek.


A párom 41 éves. Fogyatékos, vagy ez mi?? És ha normális stílusban is szólok egyenként a dolgokért, akkor is óújra, és újra előfordulnak mindezek.



2018. márc. 18. 10:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
18%

Az első után védekeztem volna, így esélytelen, hogy becsúszna, de mindegy....

Ez van, ezt kell elfogadnod, felnőtt embert nem tudsz megváltoztatni.

2018. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
51%

Nyugodjatok le lányok, a férfiak többsége ilyen. Ha meggebedünk se lesznek mások :D

A férjem ugyanez, noha nem csomóban dobálná ki a szárítóra a ruhát, de nem is olyan szépen, mint én, ha ő teregetne, minden ruhát extra gyűrődésekkel szednék le a szárítóról. Épp ezért teregetni mindig én szoktam, ha alapos takarítást akarok akkor porszívózni is én :D

Nem direkt csinálja, hanem csupán férfi :D

A lányunk azért normálisan felöltözteti, de néha előfordul, hogy lemarad egy sapka, kesztyű ha már nincs olyan hideg, én még adnék rá, ő már úgy gondolja nem kell, de persze emiatt nem fog megfázni a gyerek.

Szóval igen, a férfiak szuperek tudnak lenni technikai, szereléses dolgokban, a párom pl. nem is tudnék olyat mondani amihez nem ért, bármit megszerel, de szó szerint bármit, lakást kifesti, sőt ezerszer jobb tortákat süt, mint én valaha, de a precíziós dolgok nem az erőssége, gondolok itt pl. a szép teregetésre, szennyes helyére tevésére, vagy hogy a mosatlan kávéscsészéjét hozza már be az erkélyről és ne akkor mikor már a 3. sorakozik kint egymás mellett :D

Én ettől készülök ki, ő meg attól, hogy mindig minden "szarért" (ahogy ő mondja) rászólok :)

2018. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
55%
Nekem egyszer a férjem a nagyobb gyerek rövidnadrágjában vitte el a kisfiunkat a bölcsődébe. A gondozónők abban a rövidnadrágban vitték ki a gyereket az udvarra. Gondolhatod mit éreztem, amikor megláttam. A férjem kinti munkát végez. Nagyon ideges voltam. Hirtelen felindulásból mondtam neki, hogy másnap te is menj rövidnadrágban dolgozni. A munkatársai hívtak fel, hogy szóljak már neki, hogy öltözzön fel. Nem gondoltam, hogy tényleg elindul úgy, de azt mondta, hogy annyira ideges voltam, hogy félt...
2018. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
65%
Az én férjem nem ilyen. Simán kimos, kitereget, megfelelően felöltözteti a gyereket, elrendezi, ha szükséges. Volt, hogy műtöttek, kórházban voltam napokig, amikor mindösszesen 2 és fél hónapos volt a kisfiunk. Nagyon minimális nagyszülői segítséggel megoldotta. Természetesen nem cseréljük fel a szerepeket, mindketten dolgozunk, de azért a fizikai munkát ő végzi, bár van, amikor én is megcsinálom, a házimunka alapból az enyém, de van, hogy ő is megcsinálja. Tehát nem minden férfi ilyen életképtelen. Mondjuk őt eleve így nevelték. Semmit nem tettek felnőtt korában a hátsója alá, hanem amikor már akkora volt, akkor kénytelen volt maga megcsinálni. Nyilván akkor kellett volna ezen elgondolkozni, amikor őt választottad férjedül.:)
2018. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
24. igen, ezzel nem tudok vitatkozni, ez így van.
2018. márc. 18. 12:51
 26/33 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenek a nem apának való férfiak. Tanítsd meg neki, gyakoroljátok, mint egy gyerekkel xd. Ha hajlandó rá, biztos,érdekli! :)
2018. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kerdezo, teljesen normalis a jelenseg. :)

A ferjem 36, kb. ugyanez a helyzet vele is. Kest mondjuk nem hagy az asztalon. De egyebkent stimmel a leiras. :)

2018. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
48%
Az én párom is öltöztetés terén egy tragédia, de minden más téren kompenzálja, úgyhogy nem zavar. Készítsd elő neki a ruhákat.
2018. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
39%
Az én férjem a pizsamát feladja ugyan, de begombolni már nem szokott sikerülni. Az etetés is katasztrófa, mert utána minden ragad, mindketten nyakig maszatosak. Minden másban ügyes, segítőkész és felelősségteljes.
2018. márc. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
50%
Az én férjem kb 1 héttel ezelőtt,mikor olyan meleg volt vasárnap, kinőtt bundás nadrágot adott a lányunkra,ami kb a bokája fölé ért jóval. Hát elég viccesen nézett ki szegény,de a zokni kipotolta a hiányzó nadrág részt.
2018. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!