Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthon hagynátok 20 és fél...

Otthon hagynátok 20 és fél hónapos kisgyereketeket kb 6 órára a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés
Kaptunk holnapra nővéremtől színházjegyet párommal,de annyira fáj a szívem,hogy a kislányomat itthon kell hagynom a szüleimre.Ti ráhagynátok ennyi idősen a nagyszülőkre kb 6 órára?Mert egykor el kell indulnunk,háromkor kezdődik az előadás,és kb hét körül érünk haza.De eddig még fél órát sem volt tőlem távol,és senki nem vigyázott rá.
2010. jún. 12. 20:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Persze, de azért jó lett volna kipróbálnod hogy viselkedik nélküled, 1-2 órára a mamira bízhattad volna már néha,hogy ne egyből 6 órát legyél nélküle.
2010. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
elég rizikós egyből színházzal kezdeni. először ki kellett volna ezt próbálni, fél, 1 órás távolmaradással. Ha a nagyszülők jó egészségnek örvendenek, el tudják rendesen látni, akkor oké, de készülj fel hogy lehet hogy félbe kell szakítani az előadást. s lehet hogy végig a lenémított mobilodat figyeled, hogy nem hívnak e.
2010. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán! 20 hónapos gyerek már nem olyan kicsi, biztos vagyok benne, hogy semmi gond nem lesz. Jó szórakozást!
2010. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nem terveztem ezt a színházat,csak nővéremtől ezt kaptam névnapi ajándékba.Először el se akartam menni,de a két jegy több,mint 5000 Ft volt,és ha már kifizette nem tólhatok ki vele.Kislányom imádja a nagyszüleit.De én érzem pocsékul magam nagyon,hogy én elmegyek szórakozni,mikor ő meg itthon van
2010. jún. 12. 20:46
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagok! Tessék jól érezni magadat! Miért lenne lelkiismeretfurdalásod?! Jó helyen van, olyanokkal akiket szeret és akik szeretik!
2010. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
ne legyen lelkiism.furdalásod, érzed jól magad. Esetleg próbáld ki délelőtt, hagyd rájuk fél órára
2010. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagyi vagyok.Szoktam az unokámra vigyázni 2-3-6-órát is. Nincs semmi probléma, jól elvagyunk.Ő még csak 6 hónapos.
2010. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég nagy, de tényleg kipróbálnám ha még nem volt sose nélküled, nem olyan sok idő már az sem hogy bölcsibe v. oviba menjen, szerintem néha nyugodtan lehet a szüleiddel, ha ők szívesen vigyáznak rá és nem 100 évesek.
2010. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem véletlenül kaptátok a jegyeket. Egy kicsit kell nektek nélküle is lenni, nyugodj meg, ő is jól érzi majd magát meg ti is csak külön.
2010. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nem 100 évesek. :) anyum 55,apum 59 éves
2010. jún. 12. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!