Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Otthon hagynátok 20 és fél...

Otthon hagynátok 20 és fél hónapos kisgyereketeket kb 6 órára a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés
Kaptunk holnapra nővéremtől színházjegyet párommal,de annyira fáj a szívem,hogy a kislányomat itthon kell hagynom a szüleimre.Ti ráhagynátok ennyi idősen a nagyszülőkre kb 6 órára?Mert egykor el kell indulnunk,háromkor kezdődik az előadás,és kb hét körül érünk haza.De eddig még fél órát sem volt tőlem távol,és senki nem vigyázott rá.
2010. jún. 12. 20:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd rájuk nyugodtan, ha tudnak róla gondoskodni akkor semmi gond nem lesz. Én is így éreztem mint te amikor először hagytam a kislányomat nagyszülőkre (ennyi időre). Mi lagziba voltunk hivatalosak, este nyolcig velünk volt, aztán elvittük a szüleimhez, ott aludt náluk, mi hajnalig buliztunk, aztán aludtunk pár órát és mentünk a kis csöppségért (9hós volt), akkor már nagyon hiányzott!:) De semmi gond nem volt, szépen aludt, evett.Annyira örült nekünk a lányunk, hogy kiabált, meg nevetett hogy ott vagyunk, majdnem elsírtam magam olyan édes volt. :)
2010. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, ne legyen már lelkiismeret furdalásod mert jól érzed magad és szórakozol egy kicsit. Mindenkinek jár egy kis kikapcsolódás. Első voltam.
2010. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
én meg pont attól félek,hogy utána majd csak a nagyi kell neki
2010. jún. 12. 20:56
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem 3 hónapos a kislányom,de a férjem minden héten viszi az anyósomékhoz,én nem megyek,mert összebalhéztunk a múltkor,de az unokát nem tiltom el tőlük,2-4-6 órákra,mikor hogy jön össze.csomizok neki tápit,meg mindent ami kell,és nagyon jól elvan,mert imádják,csak vele foglalkoznak olyankor.szerintem nyugodtan hagyd rájuk,hisz téged is elég rendesen felneveltek,nemde?:)
2010. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
72%
20:54es vagyok. tuti hogy majd te kellesz csak neki. úgy fog örülni ha meglát, hidd el. Én amikor kisebb volt a lányom nagy bevásárlásra nem vittem soha magammal (magunkkal), egy pár órára mindig valamelyik nagyszülő vigyázott rá.Én is féltem ettől, de egyáltalán nem volt gond.Szerintem, menjetek el, érezzétek jól magatokat.
2010. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ez butaság,hogy jobban fogja szeretni őket,mint téged.Teljesen különböző a 2 kapcsolat.Ők a nagyszülők,akik kényeztetik,engedékenyek,"körbeugrálják",persze hogy tetszik ez a gyereknek.De te vagy az anyja!Ez egy olyan szoros kötelék,amit semmi nem tud túlszárnyalni.Az én 1 évesem is sokat van a nagyszülőkkel,de mégis imád engem,bújik,ölel,simogat...

Jó szórakozást!!!!!!!4

2010. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyi vagyok. Ez butaság,hogy csak a nagyi kell utána. Egyébként már éppen ideje, hogy elkezd egy kicsit máshoz is szoktatni.Nagyon nehéz lesz majd az ovi és az isi. Különben Nektek is kell egy kis kikapcsolódás.Az nem azt jelenti,hogy nem szereted a babád. Sőt egy kicsit feltöltődsz.A nagyi is örömmel vállalja.
2010. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%
én ezt kicsit önzőnek tartom. miért gondolod hogy a babád nem vágyik a nagyiék után ? nem értem miért kell lelkiismeret furdalásnak lenni ? nem attól jó anya valaki hogy ha nem bízza másra a gyerekét. az én kisfiam 11 hónapos és egész pici korától otthagyom a nagyszülőkre. 7 hónaposan éjszakára is otthagytam. semmi baja nem lett. abba nem gondolsz hogy inkább legyen nyitott másokra is minthogy állandóan veled legyen ?
2010. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%

Pont az a baj, amit írsz, hogy soha nem hagytad még másra. Nem most kellett volna elkezdeni...

Én simán itthogytam már többször is, ha a városba kellett mennem (orvoshoz mondjuk) és esett, vagy dög meleg volt. Simán elvolt a dédivel, imádják egymást.

Igaz, ujszülött korától tölt ott minden nap legalább egy órát, szóval nem 20 hósan kell elkezdnei máshoz szoktatni...

2010. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
15 hónapos volt a babám, amikor először itthon hagytuk a nagyival úgy, hogy megfürdettem és lefektettem aludni:) Moziban a film alatt végig a lenémított mobilomat néztem és alig vártam, hogy induljunk haza, úgy hogy tudtam jól nyugodtan alszik otthon a kicsim:) Most már eltelt azóta jó pár hónap és nyugodtan itthon merem hagyni akár órákra is. Természetes dolog, hogy félted, hogy aggódsz érte, de menj el és szórakozz! Meglátod semmi baj nem lesz:) A kislányod, pedig boldog lesz amikor hazaérsz és olyan örömmel fog átölelni, ahogyan csak Ő tud:) Vigyél majd neki valamit a színházból, elég egy csoki vagy ilyesmi, nagyon fog neki örülni és mindenkinek eldicsekszik majd vele, hogy ezt Anya hozta a színházból:) Jó szórakozást!
2010. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!