Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Borzasztóan érzem magam!...

Borzasztóan érzem magam! Rossz anya vagyok?!

Figyelt kérdés

A kislányom nagyon kiabálós baba(másfél éves)Kiabál velem reggel ébredés után reggeli közben miközben kiönti a tejpépét, készülődés közben,pelenkázás közben, a boltban, otthon a lefekvés előtti félórát olyan frekvencián ordítja,hogy néha azt hiszem,hogy szétreped a fejem.Én nyugodt természet vagyok próbálom határozottan,de normál hangszintem magyarázni-nevelni. De,amint megszólalok,még hangosabban ordít,csapkod-engem is!!! Dobálja magát a földre. Vannak napok,hogy tényleg reggeltől-estig csak a sírás-kiabálás van. A legrosszabb,hogy azt érzem rajta,hogy nem érzi jól magát velem!!! És néha nálam is elszakad a cérna. Pl:ma joghurtot kért,elkezdtem etetni, minden falatot kiköpött a szájából és közben kiütötte a kezemből a dobozt. Hirtelen olyan ideges lettem,hogy rácsaptam a popojája (amit még sosem csináltam) és elkezdtem kiabálni vele: Hogy elegem van már ebből a vislekedéből.Ne ordítsál már velem egésznap! Ő meg csak nézett rám a nagy szemével! És bekéretőzött az ágyában.BORZASZTÓAN érzem magam. Szörnyű anya vagyok!

De,hogy kezeljem ezeket a helyzeteket,hogy ne veszítsem el a hidegvéremet? Sokáig sikerül,de mostanában egyre-egyre többször kiabálok vele....és ma ez a popsira ütés. Nagyon utálom magam.


2010. jún. 15. 11:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/487 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, elfelejtettem írni, hogy a kisfiam 20 hónapos (ezt azért írtam már:)), neve Zsolti, vagyis Zsozsó, apa nevét viseli az egyszerűség kedvéért. Nem bonyolítottuk a névválasztást:) várom a fotókat, puszi Nektek:Lilla
2010. júl. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/487 anonim ***** válasza:
100%

Kati,Ti bandáztatok még éjfél után??? Tök nyugisak a soraid ,én a hajamat téptem volna,az tuti...bár ha meggondolom, szegény kicsinek

attól nem lenne jobb ès elaludni sem tudna hamarabb...még sosem volt beteg Zsozsi, nincs aki behozza a bacit, ezért nem tudom milyen igy kinlódni...megyek ,indul a nap:) L.

2010. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/487 anonim ***** válasza:
Szilvi, küldtem képet
2010. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/487 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam iwiwen körbejelölhetnénk egymást, de besz...rt a rendszer, vagy mi, nem tudok ismerősnek jelölést "elfogadni", és visszaigazolni.

Már írtam ennek a csodás oldal rendszergizdáinak, de még nem válaszoltak.


Szóval most "kivárok"...

2010. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/487 A kérdező kommentje:
Igen iwiw-en bejelölés jó ötlet. Mi már Szilvivel "majdnem" ismerősök vagyunk. Remélem hamarosan megjavul a rendszer:)))
2010. júl. 7. 20:22
 76/487 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves Felhasználó!


A hiba javítása folyamatban van.

Megértését és türelmét köszönjük!


Üdvözlettel, Gépház"


Ezt kaptam ma... már csak napok vagy hetek kérdése, és tényleg ismerősök leszünk!

:-D

2010. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/487 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok:) Szilvinek irtam, hogy én nem vagyok iwiw-tag, ugyhogy ami itt van emailcîmem, arra küldjetek fotót:) puszi nektek! Amugy épp napozok a kertben, király dolgom van! Fúú, szénnéaszalódok mindjárt, talán el is alszom picit a 41 fokban:) Lilla
2010. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/487 A kérdező kommentje:

Lilla!

Mi ez a "henyélés" a napon:)))???? És a gyerek és a házimunka......... Egyébként jól tetted és irigykedem ám. Én hypo reklám vagyok olyan színem van.

2010. júl. 8. 19:16
 79/487 A kérdező kommentje:

Hahó Kati!

Nem ér....nincs kép az iwiw-en rólatok.((((

Puszi,Veronika

2010. júl. 8. 19:27
 80/487 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Elaludt az ördögfiókám.

Nagyon nehezen megy újabban az elalvás, délután két órán át küzdöttünk, mire nagy nehezen elaludt - sűrű tiltakozások közepette - de végül aludt két és fél órát!


Egész délután játszótéren dekkoltunk, hogy jól lefáradjon estére, ne legyen megint cirkusz.

Ez bejött, bár a mosogatnivalóm még mindig ott vár rám, mert ugye ilyenkor valaminek a rovására megy el a délutánunk játszótérrel...


Fogzik a drága.

Már megint.

De már csak kb. két-három ilyen kör van hátra (általában kettesével jönnek a fogai, és most jönnek a felső szemfogak), még egy kör szemfog lesz, és két kör rágófog, bár ha úgy jönnek, mint a másik rágók, akkor egy körben végigvisítjuk mind a négyet... :-S


Na, nem is ez a lényeg.

Hétvégén megyünk Balcsira.

Még soha nem volt strandon a pindurkám, kíváncsi leszek, hogy fog neki tetszeni.


Kenesére megyünk, de ha tudtok jobb helyet, akkor következőre már azt "lőjük" be magunknak úti célként.

Nem vagyok az a nagy strandra járós, pedig hát pár kilométerre élünk a Balatontól, de valahogy mindig elmaradt a strandolás nyárról nyárra.

Van valahol gyerekmedencés, nem túlzsúfolt, gyerek számára élvezhető strand az északi parton?


Nálatok mi a helyzet Lányok?

Beteg gyerkőcke meggyógyult már?

Remélem igen.


Szép estét nektek!


Szilvi

2010. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!