Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy soha nem adnék a gyerekemre farmert? Miért kell ezért cikizni? Kezdem azt hinni, hogy ez szimpla irigység.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy diktátor, úgyhogy felpróbáltattam a kislányommal hogy ne csak az legyen amit én akarok de rögtön vetette le, hogy szúr. Én se hordok mert szerintem nem utcára való. De amikor mondtam, hogy nincs farmerja, nagyon csúnyán kioktattak. Amúgyis, nem akarom hogy megfázzon, egy farmer kb semmennyire nem melegít. De miért baj ez? Nyárra len bézs, télre gyapjú sötétkék gumis derekú szoknyái, bermudái vannak, és ehhez fehér ingpóló vagy póló és gyapjú/pamut kardigán. Semmi csicsa vagy ilyesmi. Mégis gonoszkodik a többi szülő, hogy milyen sznob vagyok, és szerintük az én gyerekem túlöltözi a többit, és biztos direkt csinálom felvágásból.

gázul néz ki.



2018. szept. 21. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
89%

Gyapju bermuda telre, lanynak.

Voltal mar orvosnal?

2018. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
Aki egész életében lenge természetes anyagokat,meg puha harisnyát hordott annak a farmer egy borzalom eredetileg vitorla anyag,ő egy zara streccs farmert próbált. Hogyan lehet linket tenni? Keresek valami hasonlót.
2018. szept. 21. 13:35
 13/67 anonim ***** válasza:
87%

Még a farmer hagyján, fiam se vette volna fel óvodában.

De hol vannak a színek?

Arra sincs igénye annak a kislánynak?

Miért kell gyászhuszárnak öltöztetni napi szinten, amikor nem külső elvárás (pl: egyenruha miatt kell)?

2018. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
76%
Elképzeltem a lányod... Szegény... Kinezhet valahogy.
2018. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
90%

Igen, csak te vagy olyan. :)

A lányaimnak rengeteg sztreccsfarmerük van, a fiamnak meg jeggingse, átmenet a mackó meg a farmer között, nagyon szereti. Ehhez figurás pólókat hordanak többnyire, a fiam néha piképólókat.

Ahogy te öltözteted szegényt, az olyan, mint egy aggszűz titkárnő, bocsi.

2018. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
92%

ott a gond, hogy sztreccs farmert próbáltattál vele.

Egy méretben eltalált farmer a legkényelmesebb tud lenni a világon.

Sávoly-szövésű, nyúlik, puhul, és bizony nem csak munkésruhát gyártanak sávolyszövésű pamut kelméből, hanem ölelős, hordozókendőket is.

A farmer lényegében a szabásától és az anyag színétől az, ami. Különben egy sima szövetnadrág lenne.


Én simán el tudnám hordani otthon melegítő helyett is. Jó munkába, jó kirándulni és focizni a gyerekkel a játszótérre is. A gyerek is mászókázik benne, ugrál, szalad, biciklizik, de suliba is tökéletes, egy fekete/sötét, nem koptatott farmer fehér inggel akár ünnepi alkalomra is megfelelő (ha csak az a lényeg, hogy csinos legyen, de nem kell ünneplőben lenni)...


De szíved joga azt adni rá, amit szeretnél és ami nektek tetszik.

Mi sem hordunk olyat, ami kényelmetlen számunkra.

2018. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 A kérdező kommentje:
Vannak kendői, viragos egyberuhái meg kalapkái, télen pedig mindenféle színű kesztyű,és szövet siltes. És igen ő az egyetlen aki nem didereg folyton az udvarban. A többiek folyton toporognak. De ő nem a disneyn nevelkedik, neki a természetes színek is érdekesek. [link] [link] [link] persze nem ilyenek, de valami ilyesmik. Hozza pl gyapjú harisnya, nagy hidegen magas szárú csizma.
2018. szept. 21. 13:50
 18/67 anonim ***** válasza:
91%
Azt adsz rá, ami akarsz, pár év és úgyis ő dönt
2018. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:
Már most is ő dönt. De ő olvas meg pl váratlant néz. Számára a hanahh montana póló fura. Ha farmert akar, hát legyen, végülis egy oviba iskolába elmegy,de akkor varratok bele bélést, es húzatok vele egy derékmelegítőt. Ez olyan mint pl egy afrikainak a babkrém:mennyei csemege, addig annak aki szushit eszik lazaccal annak undorító
2018. szept. 21. 14:03
 20/67 anonim ***** válasza:
89%

Itt te vagy a fura, bezzegmami vagy

Bezzeg a te gyereked nem néz tv-t, ő OLVAS

Ő nem farmerben van, hanem gyapjúban :D

2018. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!