Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy soha nem adnék a gyerekemre farmert? Miért kell ezért cikizni? Kezdem azt hinni, hogy ez szimpla irigység.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy diktátor, úgyhogy felpróbáltattam a kislányommal hogy ne csak az legyen amit én akarok de rögtön vetette le, hogy szúr. Én se hordok mert szerintem nem utcára való. De amikor mondtam, hogy nincs farmerja, nagyon csúnyán kioktattak. Amúgyis, nem akarom hogy megfázzon, egy farmer kb semmennyire nem melegít. De miért baj ez? Nyárra len bézs, télre gyapjú sötétkék gumis derekú szoknyái, bermudái vannak, és ehhez fehér ingpóló vagy póló és gyapjú/pamut kardigán. Semmi csicsa vagy ilyesmi. Mégis gonoszkodik a többi szülő, hogy milyen sznob vagyok, és szerintük az én gyerekem túlöltözi a többit, és biztos direkt csinálom felvágásból.

gázul néz ki.



2018. szept. 21. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
82%
tuti kamu kérdés :D
2018. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
91%
....na jo eddig olvastam a kommenteket. Szegeny gyerek....
2018. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
90%
A hozzászólásaid alapján azért "gonoszkodnak" veled,mert tuti fennhordod láthatóan az orrod,és te vagy az,aki lenézi a többi szülőt.
2018. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
Az igazi gyapjú vajpuha. A farmert nem lehet nem túlöltözni. De nem tehetem tönkre a gyerek veséjét csak azért, hogy a kommunisták nyugton legyenek. Nemrég került ide, ezért félek hogy mi lesz.
2018. szept. 21. 14:56
 35/67 anonim ***** válasza:
94%

Tudod lehet valaki gazdagabb, mint te.

Az oviba nem a legszebbe öltözteti a gyerekét az ember, mivel egész nap játszik, kúszik, mászik, leeszi stb.

2018. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne? Jön Kádár és letartóztat.
2018. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
89%

:D

Kérdező, ha valamiért bántanak titeket, az a pökhendi kivagyiskodó stílus ami belőled (és lehet lassan a gyerekedből is) árad.

Ritka irritáló vagy.

Azt meg halkan megsúgom, ha már az anyagiakkal jössz, hogy jómódú ember is lehet kedves, barátságos, akinek nem az a legfontosabb hogy kérkedjen az anyagi jólétével.

Úgy van, legyen magántanuló, de a legjobb ha egy lakatlan szigetre költöztök nehogy a csúnya gonosz primitív emberek egy minimális hatással is lehessenek tökéletes családotokra :D

2018. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
94%

" Mégis gonoszkodik a többi szülő, hogy milyen sznob vagyok"


Mert az vagy. És ennek csak nagyon lazán kapcsolódik az, hogy hogy öltözteted a gyereked.

2018. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
93%
ennek=ehhez
2018. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
Ez nem anyagi helyzet függvénye, hanem nevelési. Ha így lenne, akkor magánoviba járna. Ha abbahagyják a cikizést akkor oké. Nem fogom farmerbe tuszkolni. És nem hordom fenn az orrom. Talán csak te nézel tulságosan lentről XD
2018. szept. 21. 15:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!