Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy soha nem adnék a gyerekemre farmert? Miért kell ezért cikizni? Kezdem azt hinni, hogy ez szimpla irigység.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy diktátor, úgyhogy felpróbáltattam a kislányommal hogy ne csak az legyen amit én akarok de rögtön vetette le, hogy szúr. Én se hordok mert szerintem nem utcára való. De amikor mondtam, hogy nincs farmerja, nagyon csúnyán kioktattak. Amúgyis, nem akarom hogy megfázzon, egy farmer kb semmennyire nem melegít. De miért baj ez? Nyárra len bézs, télre gyapjú sötétkék gumis derekú szoknyái, bermudái vannak, és ehhez fehér ingpóló vagy póló és gyapjú/pamut kardigán. Semmi csicsa vagy ilyesmi. Mégis gonoszkodik a többi szülő, hogy milyen sznob vagyok, és szerintük az én gyerekem túlöltözi a többit, és biztos direkt csinálom felvágásból.

gázul néz ki.



2018. szept. 21. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Az igazi len szintén vajpuha. Miért akartok ennyire rávenni a farmerra? Én se kergetlek titeket egy kasmírpulcsival.Nektek azért kényelmes a farmer, mert hozzászoktatok. Nem fogom azért farmerba bújtatni, hogy ne legyen szebb ruhája mint másoknak. Az anyukák ne gúnyolják a kisgyerekeket, meg dolgozó,adózó nőket!! Magyarországon pontosan mikor is hordtak ilyen ruhákat? Ponthogy a farmer maradt a nyakunkon 1965-ből a hippiknek hála. Én sem mászok bele mások életébe! Elegem van. És ha ti vagytok a lányom generációjának a nevelői,akkor hazaviszem Skóciába egy rendes iskolába, ahol a gyerekeket nem frusztrált komcsik nevelik.
2018. szept. 21. 21:07
 52/67 anonim ***** válasza:
96%

Te nem érted mit írnak neked? Senki nem akar ravenni arra, hogy farmert adj a gyerekedre. Csak leírták, hogy a farmer is lehet kényelmes, meg csinos. Ha neked nem tetszik, nem baj. De akkor az se legyen az, hogy az másoknak nem tetszik, amiket a te gyereked hord.

Az utolsó hozzaszolasod bicskanyitogato több mondataban is. Pl. az adózó nőkről. Mert szerinted, aki állítólagosan megszolt, az nem adózó, dolgozó nő? Mi van?? És, hogy a viharba jönnek ide a komcsik?

De látom a liberális hippikkel is bajod van. :) Neked tényleg semmi és senki nem jó. És a fentiek alapján borzasztóan frusztraltnak tűnsz.

De menj nyugodtan haza (?) Skóciába, ha gondolod. Most már vilagos, hogy ott szeretted meg a gyapjút ennyire😀

Peace!

2018. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
90%
Most már tuti igaza volt annak, aki trollt kiáltott. Húsos-csontos újra támad. :D
2018. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
95%
Ha troll, ha nem, én élvezem😀 Mindjárt pattogtatok popcornt hozzá.
2018. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:
Ôk is farmerban vannak nagyrészt, de nem oktatnak ki. Én nem bizonygattam nekik hogy a vitorlaanyag miért rossz, mert nem szólok bele az életükbe. Az a bajom hogy titeket és őket ennyire zavar hogy egy kisgyereken milyen gatya van. És gondolom ez csak a kezdet. Utolsó felesleges. Végeztem. Senki nem segített, ti pedig nem érdekeltek.
2018. szept. 21. 22:00
 56/67 anonim ***** válasza:
95%

Túl okos nem lehetsz, mert nagyon nem érted, hogy mit írnak neked.

Nem azzal van a baj, hogy mit adsz a gyerekre, hanem azzal a stílussal, amivel itt (meg gondolom az oviban is) előadod magad. Nem kell olyan nagyra lenni azzal, hogy éltél Skóciában (mennyit is?). Rajtad kívül még sokan élnek/éltek külföldön, még az is lehet, hogy ezerszer jobb egzisztenciával rendelkeznek, mégsem adják a nagyságát. Tipikusan az az alak vagy, aki azt hiszi, hogy azért mert lötyögött kicsit más országban, attól már ő szarta a spanyolviaszt.

Ne adj rá farmert! Kit érdekel? Az arcodból vegyél vissza, mert irritáló vagy.

2018. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
87%
Szegény gyerek (már ha létezik). Nem a nadrágjai miatt szívás az élete.
2018. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy nem segített senki? Miben? Megerteni, hogy bekepzelt vagy és valószínűleg a stilusod miatt nem szeretnek? Ebben segitettek. Mást nem kérdeztél a provokáló nyito gondolatoddal. Amúgy meg egyáltalán nem tudom elkepzelni azt a szituációt, hogy felnőttek beszolnak egy óvodásnak.

És igazából a gyerekek se foglalkoznak azzal, hogy ki mit visel. Maximum megkerdezik, hogy miért öltözködik úgy. Ennyi.

Minden mondatodbol süt a lenezes. Gondolom ezért nem népszerű a gyermek, mert atvette a stílusod. Erre gyurjal inkább rá, ne az oxfordi diák divatra.

2018. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:
Ne magatokból induljatok ki. Én nem vagyok bevándorló,hanem őslakos. Ha valakinek van tanácsa, hogy ilyenkor hogy kell reagálni, akkor mondja el. erre várok. Eleget sértegettek már a kollégáitok. Nem tudom ti mennyire lennétek kedvesek, ha folyton belszólnának mások mindenbe. Egy anyós nem ilyen rossz. Itt volt, aki farmeres mégis jószándékúan válaszolt. Csak tudjàtok mit kell csinálni ilyenkor. Folyton egymással barátkoztok.
2018. szept. 21. 22:33
 60/67 anonim ***** válasza:
91%
Google-fordito a stílus 😋😂😁😀😉
2018. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!