Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy soha nem adnék a gyerekemre farmert? Miért kell ezért cikizni? Kezdem azt hinni, hogy ez szimpla irigység.

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy diktátor, úgyhogy felpróbáltattam a kislányommal hogy ne csak az legyen amit én akarok de rögtön vetette le, hogy szúr. Én se hordok mert szerintem nem utcára való. De amikor mondtam, hogy nincs farmerja, nagyon csúnyán kioktattak. Amúgyis, nem akarom hogy megfázzon, egy farmer kb semmennyire nem melegít. De miért baj ez? Nyárra len bézs, télre gyapjú sötétkék gumis derekú szoknyái, bermudái vannak, és ehhez fehér ingpóló vagy póló és gyapjú/pamut kardigán. Semmi csicsa vagy ilyesmi. Mégis gonoszkodik a többi szülő, hogy milyen sznob vagyok, és szerintük az én gyerekem túlöltözi a többit, és biztos direkt csinálom felvágásból.

gázul néz ki.



2018. szept. 21. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor úgy kell reagálni, hogy leszállsz a magas lóról és egyenrangú félként kezeled a gyereked ovitársait és azok szüleit, nem pedig lenézed őket. Teljesen kedvesen és udvariasan el lehet magyarázni, hogy te más közegben nőttél fel, és ott ezt szoktátok meg, nektek ez a természetes, ezt találod praktikusnak. Csak ne ezzel a stílussal, amit itt előadsz, mert az tényleg bicskanyitogató. Itt mindenki segített neked, pont arra próbáltak rávezetni, hogy hogyan viselkedj EMBERKÉNT és ne valami felsőbbrendű lényként. Hogy ki milyen stílusban válaszolt, azt is nagyban hozta magával a te stílusod. Mielőtt másokat kritizálsz, először nézz magadba. Annyit "komcsizol", hogy az már nevetséges. Egyértelműen látszik, hogy gőzöd sincs, hogy mit jelent, csak szajkózol valamit, amit hallottál és kvázi szitokszónak képzelsz. Nézz utána a jelentésének, nyilván őslakos skótként a magyar nyelvtudásod nem az igazi, ezért nem tudsz mindent a helyén kezelni. De ez nem baj, új dolgokat tanulni mindig hasznos dolog.
2018. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár tuti kamu :D

Tuljatszottad! :( Kár pedig vicces volt

2018. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%
Őslakos...Ezen szakadok. XD
2018. szept. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
96%

Figyuka őslakos cicuka! Ha itt olyan rossz mert gonoszak a felnőttek és a gyerekek is akkor miért élsz itt?? Menj szépen "haza". Bár kétlem hogy ott jobb lenne. Mindenhol utáljàk a beképzelt kivagyiskodó embereket.

Azon külön felnevettem hogy a lányod váratlant néz :D Szerinted kit érdekel? Mit bizonyít ez? Vagy a nadrágja vagy akármilye? Minden mondatodból süt hogy lenézed az itteni embereket, gyerekeket, neked már az se mindegy egy gyerek mit néz. Mert ha Micimackót akkor tuti nem lehet olyan különleges mint ti.

Komcsizol úgy hogy azt se tudod mit jelent.

Jösz itt azzal hogy te adózó nő vagy, mintha más dolgozó édesanya nem lenne az.

Nem csodálom ha mindenki utál titeket. Az ostobaság és beképzeltség rossz kombó.

Arra meg már ki se térek hogy a nadrágon rugózol mikor láthatóan az a legkisebb baj veled.

2018. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, szerintem nem gáz, hogy nem adsz rá farmert. Az én lányom sem veszi fel, azt mondja, nem kényelmes, pedig én szeretem. Nem baj.

Viszont én azt nem értem,lehet rosszul értelmeztem, hogy a te kislányodnak mind ugyanolyan ruhái vannak? Írod hogy sötétkék szoknyák, meg bézs színűek. Hogy kb mindennap ugyanolyan színű és fazonú összeállításban van? Mert akkor lehet, hogy ez a problémája a többi szülőnek, nem a ruha anyaga.

2018. szept. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
78%

Ezért járok ide, tök jókat lehet röhögni :D


Őslakoskám, akkor menjél haza, és majd használja a skót egyenruhát, akkor nem kell ráadni farmert.

2018. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
80%
Júúúj,már elég régen nem olvasgattam itt,de ez a szösszenet tök jó volt! :D
2018. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!