Egyetértesz azzal, hogy azonos nemű párok gyereket fogadhassanak örökbe? Egy ilyen családban is lehet boldog gyerekkora egy gyereknek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
20%
32-es, szép volt! Legalább őszintén megmondod, hogy a nőket tartod fontosnak és a férfiakat meg csak spermadonorként használnád.
2019. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
80%

"liberális gyökér, genetikai selejt, liberális hulladék, nyomorult lelkibeteg agymosott"


Nos, a teljesség igénye nélkül pár szép szösszenet azoktól az emberektől, akik különbnek gondolják magukat homoszexuális embernél.

Úgy-úgy fogadjatok csak ti örökbe (lehetőleg 16 éves kamaszlányokat, mert ugye nyíltan az a vágya a nagy mélymagyarkereszténynek), aztán legyetek magatokkal nagyon megelégedve, hogy micsoda kultúrát, és értékrendet adtok tovább a gyerekeiteknek a sok mocsokkal, ami szó szerint ömlik a szátokból.

Aki meg homoszexuálisok által nevelt felnőttel akar beszélni, az látogasson ki külföldre, olyan helyekre ahol nem agresszív gyűlölködő mélymagyarok élnek.


A válaszom pedig a konkrét kérdésre: nincs ellenvetésem azzzal, hogy azonos neműek fogadjanak örökbe, de NEM ebben az országban. Itt ahol apu, anyu már kicsi kortól azt veri a gyerekbe, hogy kell gyűlölködni. Valaki írta, hogy szívnák a vérét a gyereknek. Nos igen szívnák, mert otthonról ezt hozná a gyerek, ez a minta.

2019. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
89%

"Ha a biológia nem teszi lehetővé, akkor miért akarnak olyat, amit önön maguk képtelenek rá?"


Kérdezd meg ezt egy meddő pártól. Nem biztos, hogy zsebre teszed amit kapsz.

2019. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
90%

"A környezetemben eddig akárhány csonka családban felnőtt emberrel találkoztam mindnek volt valami defektje."


Elmész te a pi...csába. Megértem a nagymamakort, semmi defektem nem volt az életem során. Szép életem volt, karrierem, boldog házasságom, és soha nem küzdöttem önértékelési problemákkal, ami manapság annyira trendi.


Anyám és nagyanyám nevelt fel, és nem azért mert bármely szülőm "tett rá", hanem mert meghalt az édesapám kisgyerek koromban. Szégyelld magad.

2019. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
2%
Megmondtam hogy meg lehet sertodni de akkor is ez az igazság. Ha lenne egy kis eszed akkor pedig felfognad hogy a tesz rá valamelyik szülő az elvaltakra vonatkozik nem azokra akiknek meghalt az anyja vagy az apja. Mert manapság divat lett a válás.
2019. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
9%
Az pedig hogy te kivétel vagy még nem jelenti azt hogy nincs igazam. Utána lehet nézni a tanulmanyoknak amik engem igazolnak. Könnyen félre siklik valami a gyerekben ha nincs előtte apa vagy anya figura. Mázli hogy állítólag nálad nem így lett, bár ki tudja, nem ismerlek.
2019. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
84%

"Mert manapság divat lett a válás."


Nem! Manapság lehetőséggé lett a válás. Lehetővé vált kilépni egy rossz kapcsolatból, és újrakezdeni, talán több sikerrel.


Tudod, apám is apa nélkül nőtt fel. Pedig annak idején nem volt divat a válás. Nagyapám csak simán lelépett, amikor apám 10 éves volt, aztán soha többé nem látta. És képzeld, sosem váltak el. Nagyanyám ugyan megtette volna, de a család nem egyezett bele, társadalmi bukásnak számított volna. 77 évesen halt meg férjes asszonyként, miközben 40 éve semmit nem tudott a férjéről.


És ő is beleszámít abba a statisztikába, amelyik aszongya, nagyanyáink korában nem volt divat a válás. De szép világ volt akkoriban, ugye?

2019. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
14%
Gondoltam hogy megint ezzel az intelligens kommentel jön valaki. Attól hogy régen senkit nem engedtek elvalni mert az szégyen volt attól még az is szégyen amit manapság csinálnak az emberek. Belemennek rossz kapcsolatokba csak hogy legyen valami, lehessen valakivel villogni a Facebookon. Nem próbálják megoldani a problémakat hanem rögtön válás, szakítás. Belerohannak valamibe aztán két év múlva pici gyerekkel elvalnak. Tényleg tök jó ami manapság megy! De nagyon eltertunk a tárgytól. Részemről lezarom ezt a vitát.
2019. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 Savlekotő ***** válasza:
69%
Mély magyar a meddőt is a Dunába lövetné nem engedné párkapcsolatba házasságba se nem csak a melegeket,tenyészállatot kell választani itt tartunk 2019 ben is. Még Ausztria is 200 évvel jár előttünk...
2019. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 Savlekotő ***** válasza:
81%
A válás meg jó dolog h nem kell egy szarban ülni elvárásból évekig mert mások is elülnek benne gyűlölködve évekig félre baxva mondjuk,de az jobb,meg eleve el kéne jutni oda 2019 ben h nem idegennel kéne házasodni mert a szülőnek tetszik és ők választották, meg mert nem Keresztényi legalább összeköltözni esküvő előtt, hogy egyáltalán működik e együtt.. Most majd elveszik a párválasztás jogát is,mi lesz majd kormányilag betiltják h két ember együtt éljen és ne két év múlva derüljön ki hogy semmi se működik mert kb esküvő előtt két idegen volt..
2019. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!