Egyetértesz azzal, hogy azonos nemű párok gyereket fogadhassanak örökbe? Egy ilyen családban is lehet boldog gyerekkora egy gyereknek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
25%

Ne mondjátok már, hogy nincs igazság abban, hogy divat a válás. Sokszor 1-2 éven belül. Nem mondom, hogy maradjon valaki a szarban, de a világon nincs ilyen, hogy ennyi ember kapcsolata válik szarrá. Eleve nem is kellett volna összeházasodniuk.


Egyébként a meddőség kezelhető vagy gyógyítható. A homoszexuálisoknak kezelheted a pajzsmirigyét, attól még 2 férfinek nem lesz gyermeke.


Van ismerős, aki sérült gyerekekkel foglalkozik, lelki sérültekkel, ahol a depressziónak és szorongásnak már nagyon komoly fizikai tünetei vannak. Mindegyikük elvált szülők gyermeke.

Szóval de qrva nagy probléma a válás, vagy inkább a sok meggondolatlan házasság.



Attól meg hogy valaki meleg még nem lesz jó szülő. Egyáltalán nem. Nem ez tesz valakit családcentrikussá. És ami azt illeti én sem akartam volna meleg szülők gyereke lenni.

2019. szept. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 Savlekotő ***** válasza:
39%
Előző akkor talán nem kéne gátolni a házasulandók megismerkedését,de ma 2019 ben is lek--rvázzák a nőket aki 3 4 év után szeretnének szexelni is a párjukkal vagy ott aludni néha, előbb egyáltalán együtt lakni élni,nem előbb menj hozzá duma anyutól aputól,és igen inkább válni mint megmérgezni több életet,vagy színházban élni és a szar mintákat tovább vinni..
2019. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
77%

"Ne mondjátok már, hogy nincs igazság abban, hogy divat a válás."


Hát de, mondjuk. Tényleg nem értem, hogy gondolod ezt. Ajjj a Jucinak olyan menő válása volt, most albérletben él a két gyerekkel, és a Peti 20 ezer forintot fizet neki havonta. Én is ilyet akarok!

2019. szept. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 Savlekotő ***** válasza:
78%
Nem divat lett a válás hanem opció,régen tűrni kellett megcsalást az erőszakot a nemi erőszakot a leszarást is ma már nem kell,sőt gyerekek szerencséjére vannak értelmes emberek akik nem tartanak a megszólástól és kilépnek mernek válni hogy legalább a gyerek ne sérüljön..
2019. szept. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
28%

"akkor talán nem kéne gátolni a házasulandók megismerkedését,de ma 2019 ben is lek--rvázzák a nőket aki 3 4 év után szeretnének szexelni is a párjukkal vagy ott aludni néha, előbb egyáltalán együtt lakni élni,nem előbb menj hozzá duma anyutól aputól,és igen inkább válni mint megmérgezni több életet,vagy színházban élni és a szar mintákat tovább vinni.."


Te hol élsz? De komolyan. Ez kb 100 évvel ezelőtt volt igaz. Most mindenki évekig együtt jár, aztán összeköltözik, házasodik, gyereket vállal. És hopp a gyerek még csak két éves de valami teljesen tönkre ment és elvalnak. Ja, tényleg nem divat hogy minden második huszon-harminc evéssel ez van. Csak olvasgass pár kérdést a családi kapcsolatok meg a felnőtt párkapcsolatok kategóriában. Mindenki a gyerek első pár évében elvalik.

2019. szept. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
56%

Először is, én házas nő vagyok. Fiatal. Senki nem gátolt az ismerkedésben és senki nem kérdezte meg mikor feküdtem le először a férjemmel. Első éjszaka óta együtt élünk és soha, senki nem szólt meg. A barátaim többnyire velem egyidős párok. Tudod mennyi elvált van közöttük? Rengeteg. Fél év, 3 hónap de van akinél 1 hónapig bírta a házasság. Aki szerint ez normális azzal sincs minden rendben. Talán nem beleugrani kéne mindenbe, hanem végiggondolni, hogy a házasság nem egy vicc, amiből ha nem tetszik megyek a fenébe.


Én ahhoz mentem, akivel le akarom élni az életem.

Ők ahhoz mentek illetve azt vették feleségül, akivel/akit aktuálisan dugtak.


Nem igaz hogy nem érzitek ez között és a ténylegesen megromlott házasságok között a különbséget.

2019. szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
91%

Igen, engedelyeznem.

Sokkal jobb ket szereto, homoszexualis szulovel, mint ket hetero orokbefogadoval - vagy akar termeszetes szulovel -, aki nem torodik vele, zaklatja, csaladi eroszak van a csaladban.

Az, hogy szeretik, tisztesseggel nevelik az mindennel tobbet er.

2019. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 Savlekotő ***** válasza:
35%

Együtt jár meg pár hónapig együtt él nem ugyanaz mibt évekig együtt élni és nagyon sok esetben az első sajnos otthonról ugródeszka mert szülők azt se nézik jo szemmel ha pici 24 éves lányuk fagyizni megy egy fiúval. Ha hagynák élni őket nem 30 40 évesen pótolnák az életet amitől betegesen elzárták őket,és itt nem azt mondom h feküdjön be fél Buda alá de ne az első tini szerelemhez menjen hozzá amit mindenki támogat pedig már akkor is csak langyos víz kategória megszokott álló fos,ész nélkül az elsőhöz fut csak h dobbantani tudjon,ezek persze h elválnak a szamártól,mert nulla viszonyítási alapjuk van és amint lesz egy új kolléga új ember bármi,élmény,bevillan h jobb is lehet a másik..

És nekem ne meséljétek be h az a jo ha a nő benne marad egy erőszakos házasságban is,a gyerekeit veszélyeztetve mondjuk odahaza putri országban ez alap h a nőket veritek kapcsolatban házasságban mert ettől igazi férfi a magyar férfi,nálunk ez nem normális. Lassan csak az ilyen prolik maradnak otthon sajnos

2019. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek engedném, aki 1. alkalmasnak bizonyul rá pszichésen és anyagilag, és 2. nem lehet természetes úton gyereke vagy nagy rá az esély, hogy beteg lenne. Én nem értem, mit jönnek itt egyesek azzal, hogy akinek biológiailag nem lehet, az ne fogadjon örökbe. Pont, hogy azokat kellene előre venni, akiknek amúgy nem lehet: genetikailag problémásak, meddők, homoszexuálisok, egyedülállók. hogyha pedig a kormányt egy kicsit is érdekelné, hogy mi lesz az állami gondozási rendszerbe bekerült kicsik sorsa, akkor az állami gondozási rendszert nyomná tele pénzzel és fejlesztené fel ELŐSZÖR, és ha az megvan, akkor lehet elgondolkodni azon, hogy kinek nem adunk gyereket akkor sem, ha pszichésen és anyagilag amúgy átmenne a vizsgálatokon. De persze nem ez a helyzet. A kormány a saját szavazóinak akar kedvezni ezzel, és pont lesz*rja, hogy akit amúgy örökbe fogadnának, de így nem fognak, azzal mi lesz. Bármely kormány így tenne amúgy. Minden kormány elsődleges célja a hatalomban maradás, és nem a zemberek jólléte (az max csak következmény), szóval ez nem újdonság, csak ez pont nagyon gáz, mert kicsi gyerekek sorsával megy a játszma.

Válás: tényleg csak 1-2 oldalt lapozzatok már át itt a gyakorin a Házasság kategóriában. Minden, de minden oldalon van legalább egy kétségbeesett nő, aki azért ír, mert "előtte minden jó volt", aztán megszületett a gyerek, akit a férj "akart jobban", és 180 fokos fordulat, hirtelen kiderül, hogy minden a nő dolga, a gyerek mégse érdekes, meg idegesítő, hogy sír, és a férj voltaképpen még élni szeretne egy kicsit. Ezek a nők mind úgy mentek férjhez, hogy azt hitték, ismerik az embert, akihez hozzámennek. Lehet mondani, hogy naivak meg minden. De akkor azt is lehet, hogy ezek a férfiak mocskos módon kihasználják ezeknek a nőknek a naivitását.

Szerintem bármi jobb, mint ezek után egy ilyen apa mellett felnőni. És ezek közül a nők közül egy csomóan benne is maradnak a házasságukban, és egyre többen fognak benne maradni. Tudjátok, miért? 2 szó: CSOK és babaváró. Ügyesen kitalálta a kormány, hogy turbózza fel a statisztikákat. Őket pont nem érdekli, hogy azok az emberek boldogok-e. Csak az, hogy csökkent a válások száma meg nőtt a házasságoké. Hűűű, de szuper.

2019. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
72%
Na jól van 64%os. Veled nem érdemes vitatkozni mert olyan sötét vagy mint az éjszaka. Vagy még a szocializmusban emigraltal vagy te is frusztrált szülök gyereke vagy. De fogd már fel hogy rohadtul nem az az átlag amit te most ennyire le akarsz nyomni a torkunkon. Nem mondom hogy nincsenek idióta szülők, de meglehetősen ritka hogy 24 évesen elitelnek valakit mert elmegy egy pasival fagyizni. Vicc vagy komolyan.
2019. szept. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!