Egyetértesz azzal, hogy azonos nemű párok gyereket fogadhassanak örökbe? Egy ilyen családban is lehet boldog gyerekkora egy gyereknek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 11:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
94%

Igazából mindent elmondtatok előttem, ami a véleményem. Igen, én is "agymosott libsi" vagyok, és támogatom. Ha attól leszek agymosott, hogy nem vagyok hajlandó utálni általam nem ismert embereket, a bőrszínük, szexualitásuk, vallásuk miatt, akkor boldogan felvállalom, hogy az vagyok.


Igazából a 43-as válaszolnak szeretném megköszönni, hogy ezt a "biológiailag alkalmatlan" dolgot elnyomta gyorsan. Meddő pár női tagja vagyok, hét éve boldogan együtt vagyunk a férjemmel és két éve küzdünk, hogy lehessen gyerekünk. Szerintem attól, hogy nem lehet, még jó szülők lennénk, stabil anyagi és érzelmi háttérrel. Csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy ezek a "biológiailag alkalmatlan rá" kijelentések gyakran olyan embert is megsértenek, akikre nem is gondol az, aki kifröcsögi a száján. Lehet, hogy a (volt) barátai között is van hozzánk hasonló pár, és ezzel a hozzáállással őket is komolyan sérti, aki hangoztatja. Akkor is, ha hozzá hasonló mélymagyarok.

2019. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
83%

Én ilyen családban nőttem fel(2 apum van)

Lassan 23 éves, boldog, kiegyensúlyozott lány vagyok.

2019. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!