Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Ti mit csinálnátok e helyzetben?

Ti mit csinálnátok e helyzetben?

Figyelt kérdés
Férjed testvérének a pár éves gyerekét magatokhoz tudnád venni úgy hogy saját gyereketek még nincsen? Sőt most vagytok a baba projektben. Úgymond hirtelen szülők lesztek és majdhogynem feladjátok a saját életeteket egy nem vérszerinti gyerekért?
2020. ápr. 24. 21:49
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Nyilván ez egy személyiségzavaros bolond csaj lehet, értem ezt a részét is, meg az se mindegy, hogy mekkora összegről van szó, de a leírás alapján a férjed nem tűnik hebrencsnek.

Mindenesetre én biztos nem akadályoznám meg, hogy támogassa a férjem a testvérét, ha telik rá. A pici meg a gyereked unokatestvére lesz.

De nálunk mindketten a származási családot nagyon fontosnak tartjuk, talán azért látom így.

2020. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
És szerintem legalább a pénz részébe azérr se szólj bele, mert ha vmi baj lesz ezekkel, a férjed nyilván meg fogja siratni, és rosszul fogja kivenni magàt, hogy miattad nem tudta támogatni.
2020. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam azt h mikor terhes leszek ne támogassa tovább őket. Ezt a férjem jelentette ki. Eddig is támogatta őket súlyos 100 ezrek vannak már benne. A gyerek apja most került vissza a képbe. Eddig nem tartották a kapcsolatot. Van már egy gyereke és ott se fizetett gyerek tartást ezért vmi börtön ügye is volt de ezt pontos részleteket nem tudom. Eddig is járt oviba, most azt várjuk h újra legyen és akk vmi munkát találjon az anya. Mivel nem lakunk egy városban és mindkettőnk dolgozik így nem tudunk csak úgy érte menni akármikor marmint a gyerekért.
2020. ápr. 30. 14:22
 44/46 A kérdező kommentje:
És ez az. Jelen pillanatban telik rá h támogassuk de így szépen lassan a félre tett pénzünk megy majd rá erre az egészre. És akkor saját gyerekünk és házunk még nincsen (lakásunk van de két gyerekkel kicsi lenne már nekünk)
2020. ápr. 30. 15:48
 45/46 anonim ***** válasza:

Így nem!

Ha meghaltak volna a szulok, akkor gondolkozás nélkul pedig 2 gyerekem van (tesoméknak is 2).

Ilyen helyzetben van a gyereknek 2-2 nagszuloje is (jobb esetben).

2020. máj. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
En egyetertek azzal, hogy nem a ti feladatotok eltartani es felnevelni a ferjed testverenek a gyereket. Megertem, ha nem igy tervezed a kozos jovodet a ferjeddel. Talan az ido segit majd es a meg tobb megbeszeles. Azota lett vmi fejlemeny az ugyben?
2020. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!