Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Egyedülálló meleg férfiként...

Egyedülálló meleg férfiként gyereknevelés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy valószínűleg nem egyszerűen kapok majd gyereket, de arra lennék kíváncsi hogy esetleg más is nevel-e férfiként, egyedül adoptált gyereket. Nem fontos hogy meleg legyen. Vonz az apaság, de mivel meleg vagyok így csak adoptálni tudnék, arra lennék kíváncsi tehát, hogy van-e itt olyan aki hasonló cipőben jár? S ha igen, akkor mennyire nehéz teljesen egyedül felnevelni egy babát. Nagyon köszi előre is! :)

2014. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
42%

Azt hangsúlyozod, hogy jó apa lennél. Lehet azért mert ahogy írod te ezt nem tapasztaltad meg. Viszont amit átéltél az az anyai szeretet.


Vagyis neked hiányzott az apai, de meg volt az anyai szeretet, most szeretnél gyereket, aki lehet megkapná tőled az apai szeretet, de hiányozna az anyai szeretet.


Egy gyerek egészséges felneveléséhez szükség van mind kettőre.

2014. szept. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
89%

"Egy gyerek egészséges felneveléséhez szükség van mind kettőre."


nem, nincsen. egyedülálló szülők is neveltek már fel egészséges gyerekeket.


amúgy hány éves vagy kérdező, ha szabad tudni?

2014. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
15%
Persze, tömjénezzétek csak. Én személy szerint remélem, hogy nem kerül gyerek a közeledbe.
2014. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
91%
Kedves utolsó! Nem szoktam rosszat kívánni senkinek, de a megnyilvánulásod után neked kívánom, hogy neked se lehessen soha gyereked! Ha pedig már van, akkor nagyon sajnálom szegényt, hogy ilyen maradi, gyűlölködő szülője van! Ha egy napon bejelentené, hogy meleg, akkor mit tennél???
2014. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Még csak a huszas éveim elején járok. :)


Olyan 25-26 évesen szeretném adoptálni a babát. Akár többet is. :)


Én is gondolkodtam egyébként az "összeállni egy másik lánnyal" című verzión, s beszéltem is egy ismerősömmel erről, lány, de ő azt mondta ő pl. nem tudná elképzelni ezt, ez olyan túl fura lenne neki. Mmint, ha közös lenne vele.


Ami pedig a "két szülő kell a gyereknek" dolgot illeti, ezt erősen kétlem. Nem lenne semmi baja a gyereknek.

2014. szept. 10. 14:18
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként annyira tudtam, hogy előbb-utóbb idetéved egy ilyen homofób senkiházi, mint a 13-as. De ezekkel ne foglalkozz kedves kérdező. Elég szánalmas életük lehet, ha így gondolkoznak.

K.

2014. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam a lányos megoldást. Hidd el sok leszbikus lány vállal így gyereket.
2014. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy meleg fiú ismerősöm, neki azt mondta egy nagyon jó lány barátja, hogy ő vállalja vele a babát. Együtt szeretnének élni, de a fiúnak van külön lakása, a màsik életét ott oldaná meg. Mielőtt betámadnátok kérdésekkel, hogy mennyit lesz így a gyerekkel, meg mit fognak neki mondani ha nagy lesz stb... Nem tudom, ennyire nem tértünk ki a dolgokra, és egyébként is ez csak egy elképzelés egyelőre.
2014. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok. Az én volt barátnőm akkor lett terhes, amikor "hetero" voltam. Mikor beleszerettem egy fiúba, és rájöttem erre az egész dologra, természetesen szakítottam vele.

Amikor később elmondta, hogy apa leszek, nem hittem el, azt hittem ezzel akar visszaszerezni.

Mivel a gyerekek voltak az elsők, így szakítottam a barátommal. De nem bírtam együtt élni a volt barátnőmmel és a gyerekekkel.

A nap minden egyes percében ideges voltam, és undorítóan is viselkedtem másokkal.

Aztán az lett a vége, hogy apám meggyőzött, hogy nem olyan gáz, ha a srácaim ismerik a barátomat, mint az, hogy 14-15 évesen megtudják, hogy az apjuk meleg. Inkább legyen már a kezdetektől 2apukájuk, amit az, hogy 40-50 évesen eljárjak titokban pasizni.

De szerintem nő nélkül nagyon nehéz dolgod lesz. Nem elrettenteni akarlak, de nem tudom mit csinálnék, ha egyszer csak a volt barátnőm elhagyna minket.

2014. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
51%
Hogy lehet olyat irni, hogy keressen egy lanyt es csinalja fel? Uramisten, ez undorito. Ez egy masik ember totalis kihasznalasa.
2014. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!