Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Egyedülálló meleg férfiként...

Egyedülálló meleg férfiként gyereknevelés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy valószínűleg nem egyszerűen kapok majd gyereket, de arra lennék kíváncsi hogy esetleg más is nevel-e férfiként, egyedül adoptált gyereket. Nem fontos hogy meleg legyen. Vonz az apaság, de mivel meleg vagyok így csak adoptálni tudnék, arra lennék kíváncsi tehát, hogy van-e itt olyan aki hasonló cipőben jár? S ha igen, akkor mennyire nehéz teljesen egyedül felnevelni egy babát. Nagyon köszi előre is! :)

2014. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
29%
Ez igy van! Es minden tiszteletem az övek! Ettől függetlenül akkor is lesz egy hiányérzet a gyerekben
2014. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Hali!


Engem anyum egyedül nevelt fel, viszont sosem volt hiányérzetem. Nekem ez volt a természetes. Így szoktam meg és kész.


Hiányérzet akkor alakul ki, ha az ember tudja, hogy elvárhatna valamit, de nem kapja meg. Pl. ha a többiek karácsonykor kapnak ajándékot de Te nem. Ilyenkor irigy vagy. Viszont én nem tudok róla, hogy karácsonykor a muszlim anyukák gyerekei tömegesen sírnának és zokognának mert karácsonykor nem kapnak semmit.


Azért nincs hiányérzetük, mert nekik az a természetes, amiben felnőttek. Nekem meg ez.

2014. szept. 14. 19:43
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

Engem is egyedül és rettentő nagy hiányérzetem van/volt.

Szükségem lenne egy apára. Féltékeny vagyok az osztálytársaimra, akiknek olyan joarc apukajuk van, amikor náluk vagyok, azt kívánom bárcsak nekem is lenne egy ilyen jofej apukam, de nincsen. Es hatalmas hiányérzetem van, bar anyukám mindent megad nekem, megis van.

2014. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Kedves 33-as!


Értem. Nos, akkor ez egyénfüggő. Mármint a hiányérzet.

2014. szept. 14. 20:34
 35/48 anonim ***** válasza:
5%
Nem kaphatsz, hála istennek. Ez nem egy kiskutya, egyemmegaszivedet.
2014. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:

Miért ne kaphatnék? Ki mondta hogy a gyerek kiskutya?


Kérlek legközelebb a kérdésre válaszolj, köszi!

2014. szept. 20. 19:57
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
Mert a társadalom megbotránkozna, és igaza lenne. Elég baj, hogy te ilyen lettél, nem kell egy kiszolgáltatott kisgyereket is erőszakkal aberrálttá tenni.
2014. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
92%

Meleg vagyok és van 2gyerekem, mind a kettő teljesen normális és egészséges. Melegnek születünk, nem pedig a társadalom formál! Ilyen buta, suttyó-bunkó alpári embereket kéne kitaszítani a társadalomból, mint te!

19 f

2014. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
96%
Hát a 37-es az ritka nagy féreg lehet. Pedig én nem vagyok meleg, de az ilyet szemb tudnám köpni, ha nekem így beszélne a melegekről.
2014. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Kedves 37-es!


Én is őszintén sajnálom, hogy Te ilyen lettél. Sajnálatos, de az emberek jelentős része képtelen elfogadni ha valaki nem mindenben olyan mint ő, hanem valamiben esetleg különbözik.


A tolerancia az intelligens, művelt emberekre jellemző. Te sajnos nem tartozol közéjük. :/

2014. szept. 21. 01:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!