Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Egyedülálló meleg férfiként...

Egyedülálló meleg férfiként gyereknevelés?

Figyelt kérdés
Tudom hogy valószínűleg nem egyszerűen kapok majd gyereket, de arra lennék kíváncsi hogy esetleg más is nevel-e férfiként, egyedül adoptált gyereket. Nem fontos hogy meleg legyen. Vonz az apaság, de mivel meleg vagyok így csak adoptálni tudnék, arra lennék kíváncsi tehát, hogy van-e itt olyan aki hasonló cipőben jár? S ha igen, akkor mennyire nehéz teljesen egyedül felnevelni egy babát. Nagyon köszi előre is! :)

2014. szept. 9. 22:15
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
20-as! Nem kihasználás ha mindketten ezt akarják és mindkettejüknek jó!
2014. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
88%
De akkor sem normalis. Akkor inkabb keresen egy beranyat, vagy nem tudom. De ilyen megoldast...ez szerintem nek korrekt azzal a gyerekkel szemben.
2014. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
10%
Hogy lesz ilyen körülmények között egy egészséges ember abból a gyerekből? A "anya egyedül neveli" az teljesen más, mint egy "meleg egyedül neveli". És még csodálkozunk, hogy hol tart a világ! -.-
2014. szept. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim válasza:
89%
Pontosan ugyanúgy lesz belőle egészséges felnőtt, mint bárki másból, legfeljebb te nem tudsz róla. A kérdést ezen zsigeri hozzáállás miatt már agyonvizsgálták, de nincs eltérés attól hogy két apa, két anya vagy egy anya és egy apa nevel gyermek(ek)et. Sőt, mivel a melegeknél és az egyébként heteró de meddő párosoknál a gyerek 'nem csúszhat be', a családtervezés kényszerűen alaposabb és felelősségteljesebb.
2014. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
83%
Ezt gyönyörűen leírtad utolsó. Így igaz.
2014. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Kedves 23-as!


Nem "egy meleg egyedül neveli" hanem egy "apa" egyedül neveli majd. Nem azon van a lényeg, hogy milyen a szexuális orientációm, hanem azon, hogy apa leszek. Gondolom a Te gyereked (ha van/lesz) sem úgy hivatkozik majd Rád a suliban, hogy engem otthon egy "heteró" nevel.


Hanem inkább úgy, hogy "apa".

2014. szept. 14. 11:57
 27/48 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk az a gáz, hogy szüksége van a gyereknek anyára. Nem elég csak egy apa vagy csak egy anya, mindkettőre szüksége van. Nem kell, hogy egyutt legyetek, lehet kozben párod, de anya az kell!
2014. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Kedves 27-es!


Ezt kétlem.

2014. szept. 14. 16:32
 29/48 anonim ***** válasza:
63%
Hidd el nekem. En nem ellened vagyok, melegek ugyanúgy megérdemlik a gyereket, mint a heterok, sot talan jobban is. Viszon egy nőre akkor is szüksége lesz, akármennyire is adsz meg neki mindent, valami hiányozni fog, mégpedig ez
2014. szept. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%

előző:

Hidd el nekem. En nem ellened vagyok, heterok ugyanúgy megérdemlik a gyereket, mint a melegek, sot talan jobban is. Viszon egy nőre akkor sincs feltétlenül szüksége, vagy férfira. Sok egyedülálló szülő van, akik képesek felnevelni egy gyereket. vagy akár többet is.

2014. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!