A magzatvédők miért jönnek állandóan ezzel, hogy aki nem akarja a gyerekét, az adja örökbe?

Figyelt kérdés
Ti nem látjátok ennek a hátulütőit? például, hogy a nő nem akarja kitenni magát a szülésnek meg az azt megelőző kálváriának? és hogy nem tudja eltitkolni a környezete előtt, később pedig ezzel lesz megbélyegezve, ami szintén trauma?Ti ebbe nem gondoltok bele?
2017. jan. 14. 16:22
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
73%
Az abortuszosok meg minek jönnek állandóan azzal, hogy csak az a jó megoldás? Én ezerszer inkább adnám örökbe mint elvetessem, ha már felelőtlen voltam, adok neki esélyt a normális életre, és legalább egyszer az életben nem a saját kényelmemet nézem.
2017. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
73%
Ja igen kérdező, a mi családunkban több örökbe fogadott is van, én is ezt tervezem majd, és köszönik szépen, mind boldog, teljes életet élnek, diplomás emberek, van közöttük olyan, akinek lehetősége van súlyos betegségek gyógymódjának megtalálására. Nem hiszem hogy ők bánnák hogy nem abortáltatták őket. Van közöttük olyan akit titkos, míg olyan is akit nyilt örökbe fogadással fogadtak örökbe, van aki ismeri a vér szerinti szülei történetét, de még így sem mondták sosem, hogy bárcsak ne születtek volna be. A picik pedig édes gyerekek, és nem tudunk eléggé hálásak lenni a vér szerinti szülőanyának, hogy megadta nekünk az esélyt hogy ők velünk élhessenek.
2017. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert nem szültek még gyereket. A terhesség sokszor komoly egészségügyi gondokat okoz aranyér,vízesedés. Ezt úgy érdemes vállalni ha maga miatt teszi az ember. Nem azért mert xy nem tud teherbe esni. Le lehet pontozni de aki volt már terhes egészségügyi gondokkal az tudja milyen.
2017. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
26%
Hát nálam se az aranyér, se a vizesedés nem komoly egészségügyi gond..az abortusz sokkal több negatív következménnyel járhat, ha már ennyire azt nézzük. És aki nem akar gyereket, védekezzen normálisan.
2017. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Sajnos van, amikor a védekezés nem elég, és teherbe esik.
2017. jan. 14. 17:57
 16/43 anonim ***** válasza:
54%
14. Nem mondtam sehol hogy nem kell védekezni. De pusztán azért szülni,végigcsinálni egy terhességet mert valakinek nem lehet gyereke nem épeszű gondolat.
2017. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, minimális azoknak a száma akik MEGFELELŐ védekezés mellett esnek teherbe.
2017. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
60%

"Azért mert nem szültek még gyereket. A terhesség sokszor komoly egészségügyi gondokat okoz aranyér,vízesedés."

kedves válaszoló! én már szültem gyereket, mégis azt vallom, hogy inkább az örökbeadás, mint az abrtusz.Mellesleg az abortusz is járhat komoly egészségügyi gondokkal...

2017. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
81%

13as: ötször szültem. Egy abortuszum sem volt, de én például anyámnak nem kellettem, viszont nem mondott le rólam. Pedig jobban jártam volna.


És tudod mit? Imádok élni! És baromi jó, hogy élhetek és nem lettem kivégezve még az anyámban! Imádom a gyerekeim és csodálatos látni, ahogy felnőnek! Pedig a magadfajta engem is kikapartatott volna, arra hivatkozva, hogy nekem jobb, ha meghalok. De nincs igazad, mert robi sokkal jobb, még ennyi nehézség után is!

2017. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
70%
18. Ha örökbe adnád az a te egyéni döntésed. A nők többsége akiket ismerek, viszont egy nem kívánt terhességnél inkább választaná az abortuszt, mint egy nem kívánt terhesség kihordását másoknak. Nem véletlenül ritka általában azok adják örökbe akik kifutnak az abortuszból. Arról nem beszélve, hogy munkahelyen, közösségben kisebb dolgokért is hajlandóak elítélni az embert, ami azzal jár hogy végül felmond.
2017. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!