A magzatvédők miért jönnek állandóan ezzel, hogy aki nem akarja a gyerekét, az adja örökbe?

Figyelt kérdés
Ti nem látjátok ennek a hátulütőit? például, hogy a nő nem akarja kitenni magát a szülésnek meg az azt megelőző kálváriának? és hogy nem tudja eltitkolni a környezete előtt, később pedig ezzel lesz megbélyegezve, ami szintén trauma?Ti ebbe nem gondoltok bele?
2017. jan. 14. 16:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
Ez tök hülyeség amugy szerintem az abortusz se jó megoldás mert nem de viszont sokkal jobb megoldás mintha 9hónapig a szíved alatt hordasz egy gyereket és csak kikapják belölled és akkor azzal a tudattal élsz hogy van a világon valahol egy fiad vagy egy lányod plusz ha már megszültem mért agyam oda másnak? Ha valaki eltartya a gyerekét közmunkábol és még válal is mellé akkor mért ne probalja meg más is. Van egy ismerősöm talán a 8 általános is csak épen épen vann meg neki is es az urának is de 7 gyereke van és még az unokáját is magához vette pedig egy kozmunkas bere jo ha van 60-70e és még is felnevelik aszt a 7 gyereket
2017. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
30%
Jaj, hagyjuk már ezt az ész nélkül kefél dumát...nincs 100%-os védekezés, házasságba is becsúszhat. Sztem epp eleggé tele vannak a gyermekotthonok, lehet válogatni onnan akinek nem jön össze, nem az én problémám. Szültem már kettőt tudom mivel jár egy szülés, lelkileg és testileg az abortusz semmi ahhoz képest, tapasztalat. Ab.-ot 12. hétig csinálnak az NEM MAGZAT!!! Amúgy mindig azok ilyen rohadt okosak akik nem voltak még érintettek ebben a témában. V 4-5 gyerekes elcsúnyult nő akinek nincs jobb dolga mint sejtképződmények jogaival foglalkozni.
2017. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
25%
Hogy hordtad ki a két gyereked, ha azzal sem vagy tisztában, hogy egy 12 hetes baba már kész van, csak épp nőni kell neki? Nagyon ciki az ilyen nő, aki a legalapvetőbb dolgokkal sincs tisztában. Kétszer szültél, csak épp eszed nincs.
2017. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!