A magzatvédők miért jönnek állandóan ezzel, hogy aki nem akarja a gyerekét, az adja örökbe?

Figyelt kérdés
Ti nem látjátok ennek a hátulütőit? például, hogy a nő nem akarja kitenni magát a szülésnek meg az azt megelőző kálváriának? és hogy nem tudja eltitkolni a környezete előtt, később pedig ezzel lesz megbélyegezve, ami szintén trauma?Ti ebbe nem gondoltok bele?
2017. jan. 14. 16:22
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
27%
senkit nem is kényszerítünk arra, hogy gyereke legyen! 1. ne csinálj gyereket, ha nem kell; 2. ha már véletlenül besikerült, akkor inkább add örökbe, minthogy megöld. Ennyi, ezt valljuk, ezt hírdetjük.
2017. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
30%

Az abortusz is komoly traumát tud okozni az adott nőnek, sokszor életük végéig bánják, hogy így döntöttek.

Mi úgy gondoljuk, hogy mindenki megérdemel egy esélyt az életre, és nem helyes kényelmi szempontból a könnyebb utat választani.Sok meddő pár pedig valóban örülne egy gyermeknek. Én nagyon tisztelem azokat a nőket, akik az életet választották. Persze, lehet minket lepontozni, de nekünk is ugyanannyi jogunk van elmondani a véleményünket, mint nektek.

2017. jan. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
41%

"ezt valljuk, ezt hírdetjük."


És csak a szád jár, vagy segítesz is? :) Gondolom nem. Úgyhogy ennyi erővel csendben is maradhatnál. Nagy életvédők, de egy forintot nem lát tőlük senki, de a neten mindig ott vannak, és védik az életet :DD Persze most úgyis kitalálja, hogy ő a nagy adománykirály, nehogy má ne legyen igaza :))

2017. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
61%
kedves utolsó! ismersz engem? nem! akkor ne légy már annyira okos. Nem tartozunk neked elszámolással, úgyszem hinnéd el, mi mindent teszünk meg egyes anyukáért, akinek felajánljuk a segítségünket. Igenis gyakorlati segítséget nyújtunk, babaruhákkal, kisággyal, babakocsival és egyéb holmival segítjük a rászoruló anyukákat.
2017. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
54%

Na mondtam én, egyből te lettél a szent segítő. És mondd, támogatod azokat is, akik örökbe adják a babájukat? Segíted őket a terhesség alatt? Kifizeted nekik a magánorvost? A terhesvitaminokat? A kismamaruhákat? Szerzel nekik munkahelyet, ha kirúgják őket a terhesség miatt? Fizeted nekik a pszichológust, amire szükségük lesz? Támogatod őket lelkileg? Nem.


Fogadtál már örökbe babát, hogy ennyire biztos vagy abban, hogy jó kezekbe kerülnek? Nem. Fogalmad sincs igazából, maximum hallasz egy két dolgot innen onnan. Ennyit erről.

2017. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, mint írta, mi fogadtunk örökbe babát, és nagyobb gyereket is. Vagyis a családom, de én is ezt tervezem. Jelenleg az egyik örökbefogadásokat végző egesületnél dolgozom, és igen, eltaláltad, intézünk ha szükséges orvos, lakhatást, pszichológust, vannak egyszemélyes és többszemélyes beszélgetések, terápiás csoportok, állandó kapcsolatban vagyunk a kórházi és területi védőnőkkel, és ha egy anyuka előre jelzi, hogy örökbe szeretne adni, felvesszük vele a kapcsolatot és segítünk. Terhesség alatt meg nem rúghatnak ki senkit, vannak ügyvédjeink, hogy ha valami jogtalan lépésre kerülne a sor(eddig nem fordult elő). Úgyhogy ne vagdalkózz a levegőbe, hisz nem ismersz minket, mint ahogy mi se téged.
2017. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
22%
Na, neked meg hirtelen már lett örökbefogadott gyereked, meg már ott is dolgozol :))) Az a baj, hogy sokan még el is hiszik.
2017. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Utolsó, tanulj már meg szöveget értelmezni könyörgöm. Azt írtam, hogy a CSALÁDOMBAN( tudod, a nagynénik keresztszülők, unokatestvérek is a család részei). Valamint hogy MAJD szeretnék örökbe fogadni én is. És miért olyan hihetetlen hogy ott dolgozom? Szerinted akinek fontos a magzatok sorsa annak csak a szája jár??? Az ilyen rosszindulatú emberek miatt tart ott a világ, ahol jelenleg is tart.
2017. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
50%

Mert elméletben minden szép és jó. Mert elméletben nem ítél el az egész családod meg azok akik ismernek. Mert elméletben mindenki felkeni szentnek az örökbeadót, a valóságban meg arcon is köpik. Mert elméletben vidáman munkába lehet járni az utolsó percig és nem létezik veszélyeztetett terhesség. Mert elméletben a terhes nő mindig felelős nő és nem egy aluliskolázott valaki aki a tetteivel megalapozza a születendő gyerek egészségét. Mert elméletben nincs pocsék házasság, agresszív férj aki kénye kedve szerint veri és erőszakolja anyukát. Mert elméletben nincs mentális betegség vagy fogyatékosság ami befolyásolta az anya döntését.


Az életvédők az életet nézik, csak az anya életét nem veszik figyelembe.

2017. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, az a nő se veszi figyelembe a magzata életét, az övét miért vegyék? Miért vár el olyat, amit ő se ad meg a saját gyerekének? Szerintem az összes nem egészségügyi okból abortuszra menő önző.
2017. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!