A magzatvédők miért jönnek állandóan ezzel, hogy aki nem akarja a gyerekét, az adja örökbe?

Figyelt kérdés
Ti nem látjátok ennek a hátulütőit? például, hogy a nő nem akarja kitenni magát a szülésnek meg az azt megelőző kálváriának? és hogy nem tudja eltitkolni a környezete előtt, később pedig ezzel lesz megbélyegezve, ami szintén trauma?Ti ebbe nem gondoltok bele?
2017. jan. 14. 16:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
40%
19. Ahogy olvasom azért a belül mélyen téged ez nagyon megviselt olyannyira hogy a nem kívánt magzatokat a saját életedre vonatkoztatod.
2017. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
65%
20as, tisztában vagyok azzal, hogy mit választanak gyakrabban a nők. Éppen ezért vagyok életvédő
2017. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
62%
22. Szerencsére idegen embereknek semmi köze mások terhességéhez, abortuszához.Miért érdekel téged hogy egy számodra idegen nő megszüli a gyerekét vagy abortuszra megy? Úgyhogy ez az életvédő kissé beteges szóhasználat.Ezt úgy mondom, hogy nekem soha nem volt mielőtt belekötnél.
2017. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
49%
azért tartom fontosnak, mert azt a keresztény értékrendszert követem, mi szerint bűnösök közt cinkos, aki néma. Én igenis nem tudom szó nélkül hagyni azt, hogy védtelen magzatokat ölnek meg azok, akiknek a legjobban kellene szeretnie őket..
2017. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
86%
plussz ha valaki felteszi gyakorin a kérdést, hogy tartsa-e meg a babát vagy sem, akkor miért ne írhatnánk le mi is az álláspontunkat? az abortuszpártiaknak éppúgy semmi közük nincs ahhoz a bizonyos kérdezőhöz, mégis abortuszra bíztatják
2017. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
A kereszténységbe az is beletartozik, hogy ne ítélj, hogy ne ítéltess. Ehhez képest eléggé szerettek ítélkezni mások felett.
2017. jan. 14. 19:32
 27/43 anonim ***** válasza:
55%
mi nem a nőt ítéljük el, hanem a döntést.
2017. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
81%
Nem vonatkoztatom másra, csupán leírtam, hogy én örülök,hogy élhetek. De látom nehezen megy a szövegértés.
2017. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki abortuszra megy az nem szeretné a magzatot megtartani. Ez a gyerekvállalás értelme, hogy a pàr akarja azt,hogy gyerekük legyen. Kényszeriteni senkit sem lehet erre.
2017. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
31%
Én tudok mondatot értelmezni pszichológia szakon végeztem ezért írtam, hogy problémát okozott nálad, a szülőanyáddal való kapcsolatod.
2017. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!