Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 10 óra az oviban?

10 óra az oviban?

Figyelt kérdés

Más is van akinek a gyerkőce ilyen sokat van oviban?

(Igen a tesóm gyerekei és a sógornőm gyerekei is, szóval tudom hogy van) Csak érdekelne több tapasztalat.

7-17ig lenne a fiunk oviban.

Irodában dolgozunk mindketten, szóval olyan munkarend meg ugye utazás is.

Akinek sokat van a gyerek oviban hogy bírja?


2019. szept. 3. 18:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem sok. Az elsők között menne, és utolsók között jönne el. Nincs ovi a munkahelyetek közelében? Akkor az utazás alatt is veletek lehetne.
2019. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Egyelőre úgy néz ki vonattal fogok én is járni, nem tudom melyik a jobb ha többet van az oviban vagy ha húzom reggel a full tele vonaton magunkkal.
2019. szept. 3. 18:59
 3/47 anonim ***** válasza:
63%
Fiam 7től 18ig volt oviban.
2019. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
50%

Fiam 6:30tol 18:00ig van oviban

Tudom, hogy sok de maskepp nem tudjuk megoldani

2019. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%
Jobb neki az oviban, mint a tömegben nyúzni álmosan.
2019. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
61%
Rengeteg. Ha nincs más megoldás, akkor ez van, persze, de óvónőként én nagyon sajnálom ezeket a gyerekeket. Reggel mindig az első 5-ben, délután mindig az utolsó ötben vannak, mindenkit végignéznek bejönni és hazamenni, látszik, hogy szomorkodnak. 😕
2019. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is 7-17ig van oviban.

8-16.30 dolgozok.

Nincs nagyszülő, aki elhozza. Dolgozni meg kell.

Ha éjszakára járnék az se lenne jobb pl.

Hát ez van, én is sajnálom, de élni is kell valamiből.

Amúgy nem szokott panaszkodni.

Én irodában dolgozok, szinte mindenki kisgyerekes, mindenkinek ennyit van ott. Nagyon ritka akinek van mama és elhordja előbb. Szóval én bennem eddig fel se merült ez, hogy annyira nem általános.

Esetleg valamelyikőtök nem tudna 6-14 vagy 7-15 járni? Van olyan iroda, ahol lehetséges.

Ha nem hát ez vam sajna.

2019. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
23%
Barátnőm kislánya is reggel 6tól, este fél 6-6-ig ott van, ami egyrészt nagyon sok, másrészt neki nem is lenne muszáj, de csak zárásra esik oda a gyerekért.
2019. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
43%
Nyilván van olyan más is, de ez rossz a gyereknek. Legalább az egyik szülőnek olyan munkahelyet kell keresnie ami vagy közelebb van vagy rugalmas a munkaidő. Manapság már nem lehetetlen, főleg irodai munkánál, mert a gyárban nyilván fix a műszak.
2019. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 6-os óvónő,

Az én gyerekeim reggel 8.15-re érnek be, délután 16.30-ra megyek értük, és így is az első és utolsó 5-ben vannak.... Esküszöm nem tudom más szülő hogy a fenébe csinálja. Mázli hogy szeretik az ovit és együtt vannak...

2019. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!