Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 10 óra az oviban?

10 óra az oviban?

Figyelt kérdés

Más is van akinek a gyerkőce ilyen sokat van oviban?

(Igen a tesóm gyerekei és a sógornőm gyerekei is, szóval tudom hogy van) Csak érdekelne több tapasztalat.

7-17ig lenne a fiunk oviban.

Irodában dolgozunk mindketten, szóval olyan munkarend meg ugye utazás is.

Akinek sokat van a gyerek oviban hogy bírja?


2019. szept. 3. 18:45
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
71%

Úristen itt némelyek komolyan nem tudom hol élnek.

Azt akarjátok beadni, hogy valaki azért rossz szülő mert dolgozik a gyerek meg iskolában óvodában van?

Na ne nevettessetek már, ennél nagyobb gondja ne legyen a gyereknek.

Na nem azt mondom, hogy nem sajnálom a piciket, de azért ez nem tragédia.

Nekem 2 lányom van , egyik 7, másik 4.

Mindig elsők és utolsók voltak az oviban mert dolgozunk irodában, Heves megye, nincs sok varia hogy dobáljuk a tiszta, jól fizető munkánkat.

6-17ig voltak a lányok ovibam mindig.

A nagyobb most kezdte a sulit, napközis, illetve versenykorcsolyázik, heti 3 nap edzés, szóval minden nap 5re végez.

7.15kor rakom ki a sulinál, és 17.15re vagyok ott érte.

Teljesen egészséges, kiegyensúlyozott gyerekek akiknek mindenük megvan.

Hagyjuk már..

Persze jobb az mikor anyuka már ebéd után ment a gyerekért mert közmunkás meg munkanélküli, aztán meg vacsora nem volt, meg a Balatonig vagy a szomszéd strandig nem jutott el a gyerek soha..Nem az óvodában töltött idő dönti el ki milyen szülő.

Kérdező, fel ne add a jó munkátokat, azt meg kell becsülni.

Délután már amúgy is pihi van meg szabad játék a legtöbb oviban, nincs menetelés meg haptákba állás.

2019. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Köszi a tájékoztatást, van ismerősöm az iskolában és van napközi, szóval alsóban valószínűleg napközis lesz, én is és az én ismerőseim 90%a az volt, és nem is árt, mert a házi tuti mindig kész volt, és utána lehetett még kicsit játszani is a barátokkal.

Amúgy az iskola mellett lakunk, szóval annyit kell menni neki, hogy kimegy a kapunkon, elmegy a füvön a kerítésünk előt és bemegy az iskolaajtón, olyan jó 15 méter, szóval valószínűleg lesz iskolás korára olyan érett, hogy akár tud majd maga is hazajönni.

Nekem még szokatlan kicsit első gyerekesként ez az új világ, én még nem így nőttem fel. Nekünk volt napközi, ovi délutánig, nagycsoportba már egyedül haza séta, általános suliban meg már egyedül buszoztunk elsőtől 15 km-t, bérletet vettünk magunknak minden hónapban, stb.

Szóval ilyen iskolán nem aggasztom magam, majd megoldódik, most az óvoda az elsődleges, hogy mi legyen vele, de egyelőre nem tudok semmit intézni a munkahelyen mert szept 17ig a teljes felsővezetés "el van utazva".

2019. szept. 6. 15:09
 23/47 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, kár volt feltenni a kérdést itt... Látod, itt az is elfogadható, ha otthon ültök mind a hárman, aztán éheztek villany, meg fűtés nélkül, dehát legalább anyuci lehet a gyerek mellett naphosszat. Aztán hónap közepétől meg lehet remegve várni a segélyt, meg imádkozni, hogy jajj csak ne legyen beteg a gyerek, mert az orvosra, gyógyszerre már nem lenne pénz.
2019. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, az hogy pár perc eltéréssel beírod a véleményedet egy másik névről, attól még nem vagy jó szülő. 21-es!


Majd ha kamaszodik elhiheted hogy vissza fog ütni.

2019. szept. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz, de nem is érdekes, mert megoldódni látszik a dolog :)
2019. szept. 9. 14:36
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
És hogy oldjátok meg?
2019. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Október 1-től pont előléptetést kap a férjem amit pénteken tudtunk meg, kb másfélszeres fizetésemelést. Úgyhogy ha 6 órában dolgozok is ugyannyi lesz a jövedelmünk vagy még több. Úgyhogy átkéretem magam 6 órába, ma beszéltem telefonon az egyik vezetővel aki azt mondta hogy ha vállalom hogy a 6 óra letelte után telefonon/emailen elérhető vagyok még +2 órát akkor elég 6 órásnak lennem, 7-13ig, de majd jövőhét után tudjuk csak a HRen lepapírozni.
2019. szept. 9. 17:06
 28/47 A kérdező kommentje:

Pont szerencsésen fordult most minden.

Úgyhogy 3 évig most akkor elvileg járhatok így, már csak ehéten kell 8 órákat mennem.

2019. szept. 9. 17:12
 29/47 anonim ***** válasza:
21%
Na szegény gyerek, tudná hogy a suliban is bedugják a napközibe, csak ők szabadok legyenek.. Tuti hogy becsúszott gyerek!
2019. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
😁😁😁
2019. szept. 9. 22:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!