Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 10 óra az oviban?

10 óra az oviban?

Figyelt kérdés

Más is van akinek a gyerkőce ilyen sokat van oviban?

(Igen a tesóm gyerekei és a sógornőm gyerekei is, szóval tudom hogy van) Csak érdekelne több tapasztalat.

7-17ig lenne a fiunk oviban.

Irodában dolgozunk mindketten, szóval olyan munkarend meg ugye utazás is.

Akinek sokat van a gyerek oviban hogy bírja?


2019. szept. 3. 18:45
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
57%
Van hát. Nem jó egyáltalán. Gondolj bele, te se szeretnél heti napon át napi 10 órát dolgozni. Igen, az ovodasnak ez munka. Figyelnie kell, betartani a a szabályokat. Nem egyszerű. De ha nem lehet máshogy megoldani, akkor nem lehet.
2019. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehet úgy megbeszélni a nunkahelyeteken, hogy csússzon mindkettőtök munkaideje 1-2 órát? Pl te menj 6-tól 2-ig, így alvás után el tudod hozni, a férjed meg járjon 9-től 5-ig, ő viheti reggel. Vagy részmunkaidő, esetleg home office? Nincs olyan, hogy nen lehet megoodabu.
2019. szept. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
34%

"Legalább az egyik szülőnek olyan munkahelyet kell keresnie ami vagy közelebb van vagy rugalmas a munkaidő." Ja, mert gyerek, család mellett feladni a biztos munkahelyet aztán bölcs döntés...

"Nincs olyan, hogy nen lehet megoodabu." Te sem voltál még beosztott akkor.

2019. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó: mért ne lehetne feladni egy biztos munkahelyet egy jobb munkahelyért? Nem kell az állóvìzben ragadni. Nyílván addig nem kell felmondani amíg nincs meg a másik.

Nyilván ha meg sem próbál valaki keresni akkor lehet itt erről kérdéseket irogatni a facebookon h szerencsétlen gyerek hogy fogja ezt kibírni, de azzal nem nagyon vagyunk előbbre...

2019. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén, hogy a férjem raktárvezető bruttó 600 ezerért, 13. havi fizu, 8-16 munkarend, nem őrült tempó, hanem nyugodt légkör, normális főnökség..

Az előző munkahelye mellett 3 évig keresgélt mire ilyet talált.

Én szintén raktárvezető vagyok csak egy teljesen másik cégnél, de nagyon jó körülmények, full extrás saját iroda, hasonló bérezés, baráti kapcsolat a cégvezetéssel stb.

Igazából nem tudom melyikőnk adná fel szívesen a jól fizető, nyugodt, irodai munkáját.

Természetes hogy a gyerek érdeke az első, de a gyerek érdeke az is, hogy a szülei dolgozzanak és normális helyen :/

Nagyszülő nincs, idegenre meg nem hagynám hogy pl valami bébiszitter hordja haza és legyen itt vele, felmerült, de inkább akkor az óvoda már..

Én próbálok majd csúsztatni a munkaidőn, csak az a baj 8-16ig van nyitva a cég, szóval hiába ülök ott 6tól az ügyfelek nem jönnek, szóval sok értelme nem lenne, így lehet nem engedik. De majd megpróbálok beszélni a helyettesemmel, hogy járjunk valahogy csúsztattottan, ne egyszerre és én csinálom a papírmunkát reggel vagy valami.

2019. szept. 5. 11:38
 16/47 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon sok az egy kisgyereknek. Gondold el, egy felnőttnek is rengeteg. Más megoldást kéne találni. Felváltva mennétek a pároddal, egyik korán kezd, másik hozza el.

Kell a munka meg a pénz, de a gyereketek szerintem sorrendben a fontosabb.

2019. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
35%

Itt az a baj, hogy olyanokat írsz kérdező, hogy ennyit meg annyit keresünk, full exra ez meg az, az hogy a kisgyereketek mit él át az oviban, arról nem nagyon szól a fáma. Megkockáztatom megkérdezni: tervezett gyerek volt egyáltalán?

Igen, mindent meg lehet oldani, csak akarat kérdése. Amikor még meg sem született, már akkor gondolkodni kellett volna a jövőbeni munkabeosztáson. Gyeden, gyesen gondolom nem voltál vele, a munka az első.

2019. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Igen, tervezett gyerek volt és azért írtam ezt le, mert valaki azt írta fentebb, hogy a rossz munkát fel kell adni, nem állóvízben maradni. Erre írtam, hogy nem, egyikőnknek sincs rossz munkája (nem is tudom honnan vette)

Másrészt mint látod, keresem a megoldást, felmerült eddig a bébiszitter pótnagyi lehetősége, de eléggé bizalmatlan vagyok hogy valaki a gyerekünkkel a mi házunkban kettesben órákig.. Nem az a típus vagyok aki tudna ezzel a tudattal létezni 25 km-el arrébb. Mint írtam megpróbálok csúsztatott műszakban járni de azt sem biztos hogy engedik, mert ügyfelekhez vagyunk kötve. Szóval a megoldást keresem, azért is kérdeztem, mert zavar hogy egyelőre annyit van ott a kicsi, kíváncsi voltam csak mi vagyunk e ilyen népművészeti cserépedények..

Úgyhogy igen, tervezett gyerek volt és köszöni mindene megvan, és pl olyan apja van, mint amilyen se nekem se a férjemnek de nagyon sok más embernek se, hanem születése napjától kezdve ugyanúgy mint én mindenben részt vesz stb.

Egy 3 évig tartó óvoda miatt nem szívesen adnám fel a munkánkat, mert sajnos lehet ilyen bekaki vagyok, de utána tuti az lenne, hogy nem találnánk semmi jót, nekem meg nem kell a feszkó.

2019. szept. 6. 14:40
 19/47 A kérdező kommentje:

Ja és de, májusban kezdte az ovit, járt 2 hónapot. Utána nyári szüni, és most szeptemberben kezdte "hivatalosan", augusztusban töltötte a 3at.

Én pedig most mentem vissza dolgozni 1 hete.

Szóval 3 éves elmúlt, mire visszamentem.

2019. szept. 6. 14:45
 20/47 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, tájékoztatlak, hogy suliban alsóban sem lesz neki jó napi 10 óra, akkor mi lesz?

Bébiszitter, bárki más, csak nektek ne kelljen feladni semmit. Zavar téged hogy ott van a gyerek 10 órát? Belegondoltál, hogy első aki beérkezik az oviba és utolsó aki eljön, milyen szuper lehet neki. De azért annyira azért nem, keresed a lehetőségeket? Bármit, csak nektek ne kelljen feladni semmit.

A suliba ki fog érte menni? Nálunk alsóban már délben elviszik.

2019. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!