Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 10 óra az oviban?

10 óra az oviban?

Figyelt kérdés

Más is van akinek a gyerkőce ilyen sokat van oviban?

(Igen a tesóm gyerekei és a sógornőm gyerekei is, szóval tudom hogy van) Csak érdekelne több tapasztalat.

7-17ig lenne a fiunk oviban.

Irodában dolgozunk mindketten, szóval olyan munkarend meg ugye utazás is.

Akinek sokat van a gyerek oviban hogy bírja?


2019. szept. 3. 18:45
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
41%
35%-os álljál már le. Nem látod, hogy te vagy a hülye, aki szembe megy a forgalommal?
2019. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
44%

#29: Van ám akinek muszáj - ráadásul még szeret is - dolgozni. Nem lehet mindenki kitartott nő, mint te.

Ja! Amúgy nem a kitartott nő a jó anya, hanem aki dolgozik és a gyerekének is ezzel mutat jó példát.


Mondjuk te csak egy lüke troll vagy nyilván, aki azért jön, hogy kötözködjön. Hát ennél nagyobbat ne is élvezz életedben.

2019. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen igazam van, nem ez a normális, hogy hajnaltól estig eltesszük a gyereket, mert mi loholunk a pénz után, akkor minek a gyerek? Nem értem hogy illik bele ebbe az életmódba egy kisgyerek? 2,5 évesen már el is vitte oviba ráadásul nyáron, hogy tudjon azért pihizni. Hát ez minden csak nem normális, lehet hogy van ilyen, de remélem nem sok.
2019. szept. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
12%
A kitartott szöveg is téged minősít, dolgozó emberek vagyunk mindketten, gyerekeink is vannak, bár nem tartozik rád.
2019. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Ja ja, pontosan, engem így neveltek, anyukám is mindig dolgozott a 3 gyerek mellett, én is szeretek dolgozni, nem vagyok agyilag amőba, nem elégít ki az Éjjel nappal Budapest meg a felmosás, ennél azért többre vágyok. És így van, ezt szeretném átadni a gyereknek is. Isten őrizz hogy én egyetlen férfitől is anyagilag függjek teljesen, még normális kapcsolatban sem.

De ez tényleg egy troll.

2019. szept. 10. 09:12
 36/47 A kérdező kommentje:

Nem pihiztem, hanem beszoktatás miatt vittem 2 hónapot fél napot. Utána a nyarat még itthon töltötte. Nagyon sok gyerek meg már 6 hónaposan bölcsödében vannak...

Tudod Magyarország az egyetlen, ahol évekig itthon ülnek, sehol máshol a világon.

Pl Hollandiában 3 hónap a gyes, utána mennek bölcsibe, és a holland gyerekek a legboldogabbak a világon. De az Angliában élő barátnőm is 9 hónapot volt otthon. USA-ban meg 6 hét..

Te valami troll vagy tényleg vagy valami fusztrált bolond, nézesd meg magad.

Tán anyuci kitett 30 évesen otthonrol aztán most meg vagy sértődve?

2019. szept. 10. 09:16
 37/47 anonim ***** válasza:
78%

És neked 35%os eszedbe se jutott, hogy nem minden család élete ugyanaz? Hogy nem mindenki ti? Van akinek van 2 nagymama és azok is sokat segítenek pedig nem a nagymamának szülünk, de régebben ez tök általános volt h a nagyszülők is részt vettek a nevelésben. Olyan is van aki más jellegű életet él, pl ismert emberek Kiss Ramóna a kisbabája mellől elment hetekre forgatni. Neki más jellegű élete van, neki bele kell hogy férjen az ami másnak nem.. Nem kell ítélkezni más felett, mindenki úgy vállal gyereket, ahogy akar.

De akkor neked sem okoskodni kellene, hanem írd le ti hogy oldjátok meg olyan szuperül ha dolgoztok. De ebből látszik hogy troll mert semmi segítő szándék csak a bunkóság.

2019. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem értem, h ha a kérdező férje már eddig is bruttó 600 ezret keresett+13. havi, akkor miért nem fért bele h a kérdező 6 órában dolgozzon? Csak úgy fér bele ha bruttó 900-at keres???? (ennyit írt a fizuemelés után) Bruttó 600 + a kérdező fizujánál meg legyen ott napi 10 órát a gyerek??
2019. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
64%

Kisfiam itt olaszban napi 11 orat van bolcsiben jelenleg.

A munkahelyunk nem enged tobb kedvezmenyt, igy is eleg jo volt hogy 1 evet lehettem cseden

2019. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
51%

Itt mindenki eltartott kva

?

En a bolcsinkben csak dolgozo szuloket latok es igen minden kisgyerek elvan gyerekek kozott!!

Szep dolog a szeretet meg ez a sok osanya duma, de a boltban nem adnak 1 kg kenyeret, mert sajnaltam a gyereket az oviban.

Mi a francbol fizetitek a szamlakat, mibol vesztek kajat a reszmunkaidobol? Ja tudom itt mindenki vallalkozo a tobbsegnek mwg szulnie se kellett volna. Itt bantjatok kozben meg veletek ellentetben mindent a gyereke segge ala tesz.

Tudom ti otthonrol dolgoztok meg reszmunkaidoben es micsoda szar anya, hiszen magara hagyja szerencsetlen fiat.

Orvos sogoromek 3 gyereke mind 5-ig van isibe, oviba koszonik szepen peldamutato csalad.

Kerdezo: nekem egyvalami jutott eszembe. Van a ferjednek is meg neked is szabadsaga. Nem tudom hany evesek vagytok viszont ha ki tudnatok venni akkor penteken hamarabb ebed utan eljohetne.

Birom, hogy a bolcsi is a dolgozo szuloke, megis de sokan elhozzak 12ben. A reszmunkaidobol meg lehet elni..

2019. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!