Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 10 óra az oviban?

10 óra az oviban?

Figyelt kérdés

Más is van akinek a gyerkőce ilyen sokat van oviban?

(Igen a tesóm gyerekei és a sógornőm gyerekei is, szóval tudom hogy van) Csak érdekelne több tapasztalat.

7-17ig lenne a fiunk oviban.

Irodában dolgozunk mindketten, szóval olyan munkarend meg ugye utazás is.

Akinek sokat van a gyerek oviban hogy bírja?


2019. szept. 3. 18:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
56%
Pontozzatok le, de igazam van. Br 600ezernel miert nem ul otthon? Tan azert, mert orokre nem lehet a gyerek apjara apellalni. Onallo, fuggetlen no, aki dolgozik nem ugy, mint ti.
2019. szept. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, nem arról van szó h mért nem ül otthon, hanem h 6 órában dolgozzon h szerencsétlen ovisnak ne kelljen 10 órát az oviban lennie!! Akinek ennyi nem fér bele az nem tudom minek szült gyereket.
2019. szept. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
37%

Meselj meg otthon ulo tokeletes anyuka kerlek, hallgatom a tortenetedet!

Kerdezo te meg hgyd ott a munkad es menj el takaritonak az dolgozhat 4 oraban

2019. szept. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
69%

Hu utolso nem vagy normalis.

Kisfiam 11orat van oviban ezert borzalmas anya vagyok?

2019. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
37%

Igen az vagy. Illetve a gyerek nem tudja milyen anya vagy, mert napi 1 órát lát csak. Persze erre most nyilván leírod majd, hogy egy hülye otthonülő szuperanya vagyok (ami egyébként nem így van de nyilván nem érdekel) MUSZÁJ így dolgoznod, rengeteget vagy a gyerekkel, a minőségi idő jobb mint a mennyiségi bla bla bla

De az tény, hogy egy 3-5 évesnek baromi sok a napi 11 óra ovi és nem normális, akármiket is írkáltok ide és próbáljátok mentegetni magatokat. Nálunk alapból nincs is napi 11 órát nyitva az ovi. Egyébként asszem az ajánlott is max 10 óra, nyilván nem véletlenül. A kérdező is nyilván azért írta ki a kérdést mert szíve mélyén érezte, hogy ez így nem stimmel.

Akinek gyereke van áldozatokat kell hoznia, nem dolgozhat úgy és annyit mint azelőtt. Mindent meg lehet oldani, kifogásokat nyilván egyszerűbb gyártani.

Nyilván nem kell otthon ülni egész nap és a gyereket várni haza csillogó szemmel 12-kor, mert ez a másik véglet, de egy arany középutat kell tudni találni.

2019. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
71%

Igen nyilvan azert vagyok nem normalis, mert vedtem a kerdezot.

De a javaslatom tovabbra is fennall, menjen 4 oras takaritonak.

Vagy legyen munkanelkuli egy raktarvezetobol aztan majd, ha apuka gondol egyet a 4 oras munkajabol vagy az allaskeresesi segelybol megelnek a fiaval ketten.

2019. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem vagy szar anya sajnos ebben vilagban meg is kell elni. Itt az anyukak a gyakorin nyugodt szivvel hoznak aldozatokat, ulnek otthon kenyelmesen, mivel a gyerek erdeke az elso (ismerek egy parat szemelyesen is).

Mindenki vallalkozik, home office-ban nyomja, erdekes a bolcsiben ahova jarunk pont az ellenkezojet latom. Boltokban, gyorsettermekben, irodaban stb dolgoznak valtozo munkaido beosztasban es egyik gyerek se idegbeteg, mikor mennek ertuk.

Megyek en is megmondom a paromnak, hogy holnaptol nem dolgozok 8zol 4ig, mert a gyereknek sok az az ido amit a bolcsiben tolt meg akkor is, ha csak heti 1 napot van 4.30ig a tobbin ebed utan eljon. De sok neki igy nem fogok dolgozni es a boltosnak is megmondom, hogy fizetni nem tudok a kenyerert, mivel otthagytam a munkahelyemet. Sajnos az lesz a vege, hogy nem vihetjuk haza a kenyeret. Ellenben egyutt van a csalad csak kenyeret nem eszunk. Sot orvos sogoromeknak is akiktobbszor ugyelnek 24 orat sem ertem, hogy lehetnek normalis gyerekeik ok maguk meg peldamutato csalad. Szerintem mar reg ell kellett volna valniuk 1-1 millios fizetes mellett. Ilyen ez..na hetfotol nem dolgozom es eszunk szeretetet vacsorara😅

2019. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!