Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis társak születésnapra...

Ovis társak születésnapra való meghívása körüli mizéria tényleg így megy?

Figyelt kérdés

Első gyerekes vagyok és az én gyerekkoromban még nem volt divat szóval:

Kicsit hidegzuhanyként ért, hogy a kisfiamat nem hívták meg egy ovis születésnapi buliba (anyukával jóban vagyok, de azért nem bff). Szóval én azt hittem, úgy is gondoltam, hogy ha nálunk lesz, meghívom az egész csoportot, mindenki eljön saját belátása szerint. Mégis megadva a lehetőséget és elkerülve a sértődést.

De most akkor olyan is van hogy csak anyuka barátnőinek gyerekeit, és az ünnepelt gyerek barátait hívom meg?

Többi nem sértődik meg?

Én csak azt nem szeretném ha a gyerekemet rosszul érintené, ha nem hívnák meg egy bulira.

Vagy ezen túllépnek?

Tapasztalt anyukák, mi ilyenkor a helyzet?


2022. máj. 24. 14:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
85%

fuuu.. nalunk is volt hasonlo, mint az egyik valaszolonal…


konkretan meg az ajandek listat is megirtak, hogy mibol KELL valasztani, mit viszel!!!! kepzelj egy 20on ezres legokeszletet es tarsait, de melle meg edesseget meg stb…

Delelott jatszohaz, az ebed torta, otthonra legvar berles… volt minden cifra dolog… es tobb szulo verszemet kapott, probaltak uberelni…

Mi nem mentunk, nem tehettuk meg, de igazan nem is kivantunk reszt venni… utana nem is hivtak.


Ez tavaly volt, a nyaron elkoltoztek, ovit is valtottak.

Azota nem volt ilyen extra buli sem..

Ket hete voltunk egy jatszohazas szulinapon,l, de nem az anyagiakrol volt szo.

2022. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Igen, első buli volt most megtartva, innen vetődött fel bennem a kérdés.

Tényleg sokat segítettetek, köszönöm! Mentek a zöld kezek!

2022. máj. 25. 09:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!