Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Más is van úgy ,hogy nem elég...

Más is van úgy ,hogy nem elég a 42 nap táppénz kis ovis utan?

Figyelt kérdés
Mi ilyenkor a teendo. Sajnos jan 12 ota a masodik tappenzes kort futom. Akkor kezdtem gyes utan es eddig sikerult is 4 napot dolgozni. Tudom, hogy a ferjemnek is jarna 42 de o nem marad itthon a gyerekkel (egesz nap utanam visit bombol,nem marad meg vele,masreszt az o normalis berebol elunk, az enyem csak zsebpenz kb). Nagymamak tavol es dolgoznak is. Szabim a sulis nagyteso nyari szunetere kell, be van mar osztva ,azt nem tudom elhasználni.nem lehet extra tappenzt kerelmezni valahogy? :/ okt nov dec voltunk beszoktatason. A 3 honap alatt 14 napot tudott menni tobb reszletben. Kb 2-3 nap utan lazasan elontotte a takony, kez lab szaj vagy fosos hanyos. Most kb 4 napot bir, mielott beteg lesz. Ovi elott soha nem volt semmi baja, szoval onnan jon ez a sok lepra. Haziorvos,vedono szerint normalis , az elso ev ilyen, de azt most tudtam meg, hogy a tappenzes napok szama csokkentett a 2 eves korosztalyhoz kepest.
2023. jan. 26. 12:35
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
43%

DERJADERJA valaszait már évek ota olvasom , es mindenhol egyet értek vele!

Nagyon igazad van, es anni nekem is jo tanacsokat adtál, igaz elfelejtettem, de tudom hogy jók voltak :D :D

2023. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%

Ha a ferjed viszonylag jó fizetést kap akkor te miért dolgozol de tényleg?

Köszi!

2023. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Mert nagyon jo munkahelyem van. Kihalalsos alapon lehet bekerulni. 100 ember kozul valasztottak ki. Nem fogok felmomdani a gyerekbetegseg miatt. Szuper kollegak is vannak, mai vilagban ritkasag.
2023. febr. 7. 09:07
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
A kisgyerekes anyukákal akkor nincs annyi baj, ha apuka is kivrszi részét mindenből. Nálunk két kisgyerek van, apuka és én felváltva maradunk otthon a beteg gyerekekkel, pedig férjem többet keres. Reggel ő viszi oviba őket, délután én megyek értük. Mondjuk én nem tudnék elviselni egy kényes férjet, aki a beteg gyerekéről nem képes gondoskodni.Vagy menj home officeba, vagy neveld meg a férjed, vagy szenvedj.
2023. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

#42 mert nem mindenki egy őskonzervatív univerzumban éli a vilàgàt, ahol a férfi arra jó, hogy letegye a pénzt a nő meg kiszolgàltatva làssa el a hàztartàst, nevelje a gyereket tök egyedül.

Üdv 2023-ban.

2023. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
#45 de kérdező pont ilyenben él...
2023. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
33%
Embered sz@rik az egészre. Rád is, gyerekekre is. Biztos van szeretője csak fingod nincs róla, párszor hamarabb eljönn melóból aztán ledurrantja a szerető. Nagyokos
2023. júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!