Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis veszekedésből konfliktus...

Ovis veszekedésből konfliktus a szülőkkel. Hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kisfiam most nagycsoportban szerelmes lett az egyik kislányba a csoportban. Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget a dolognak. Már azzal voltak problémák, hogy a kislány családja ennek kapcsán próbált ránk akaszkodni, de finoman értésükre adtuk, hogy a gyerekek játszhatnak együtt, de a felnőttekkel nem szeretnénk összejárni.

A hét elején úgy alakult, hogy egy másik kislány lett a nagy szerelme. Őszintén megmondom, még egy kicsit örültem is neki, mert ez a lányka sokkal jól neveltebb, kedvesebb gyerek. Tegnap a fiam elmesélte, hogy a "régi" kislány megtépte, és megverte az új barátnőt. Állítólag az óvónőknek kellett kifejteni a kezéből a haját, és riherongynak nevezte. Ma reggel pedig nekem esett az anyja (a volt "barátnőé"), hogy ilyet nem lehet csinálni, hogy csak úgy másik lányba szerelmes a fiam, meg hogy biztos én beszéltem tele a fejét, és mire tanítom a gyereket, hogy csak így át lehet gázolni másokon.

Én köpni-nyelni nem tudtam, csak annyit mondtam végül, hogy nem kéne ennyire komolyan venni az ilyen érzelmeket, hiszen ők sem gondolhatták komolyan, hogy ez örökké fog tartani, aztán igyekeztem lelépni amilyen gyorsan csak tudok.

Most hívott az óvodavezető, hogy anyuka bepanaszolt minket, hogy rasszisták vagyunk, és ha az óvoda eltűri, hogy így neveljük a gyerekünket, akkor majd ők tesznek róla, hogy ország-világ megtudja.

Teljesen el vagyok keseredve. Nem hiszem, hogy emiatt valóban elmarasztalnának, az óvónők is tudják, hogy szó sincs rasszizmusról, de azért félek, hogy bajunk lesz ebből. Ti mit tennétek? Egyáltalán előfordulhat, hogy tényleg nagyobb balhét csinálnak? Mit tennétek a helyemben?



2013. ápr. 18. 12:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
20-as vagyok. Egyébként vigyázz, mert ezek már 10 évesen házasodnak, korán érnek, nagyon vigyázz!!!!
2013. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Kései Sirató ***** válasza:
85%

Szerintem is vigyázz velük, könnyen lehet, hogy ellopnak tőletek valamit.

Az óvodavezető is utálhatja őket, ebben biztos vagyok, van neki komolyabb dolga, mint ilyen nevetséges ügyekkel foglalkozni..

Mindenesetre én hányingert kapok az összes cigánytól!

2013. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus cigány mentalitás.

Mindenre amibe nincs igazuk, úgy reagálnak, hogy : " azért mert cigány vagyok?"

Undorító!!!

2013. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Panaszold be a vezetőnél, hogy a kislány zaklatja a fiadat, és hova fajul már a világ.
2013. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Műbalhé...tenni rá...
2015. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!