Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az óvónőknek évvégén ajándékot adni olyan, mint orvosnak hálapénzt?

Figyelt kérdés
Mindkettő megkapja a fizetését. Ballagásnál más a helyzet persze, de csak úgy sima év végén olvastam hogy különleges bonbon meg ez az.
2015. jún. 3. 14:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:
Nincs jogod sértegetni!
2015. jún. 3. 16:08
 22/83 anonim ***** válasza:
80%
Örülök, hogy nem sajnálok egy különleges bon-bont, ajándéktárgyat az óvónőktől;) Ezt a sóherséget:) 3 gyermekem van, a 3. most fejezi be az óvodát, és adok ajándékot.
2015. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:
Na ha nem vagy sóher küld már nekem is. Meg a szomszédnak is.
2015. jún. 3. 17:06
 24/83 anonim ***** válasza:
83%
Ha te is olyan kedves leszel a gyerekemmel, és úgy számíthatok rád mint az óvónőre, akkor majd küldöm. Eszem megáll milyen sötét emberek vannak. Te mit dolgozol ha szabad kérdeznem? Az fáj hogy neked senki nem visz semmit? Ennyire szar életed van, hogy sajnálsz mástól egy bonbont? Miért nem mentél óvónőnek?
2015. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
78%
Te meg a szomszédod mit tettetek az én 3 gyerekemért?
2015. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
84%
Az irigységnél csúnyább betegség a Földön nincs:))
2015. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
89%

Én azt szoktam ajándékba adni, amit szívesen kapok.

Szüléskor a dokim egy nagy tábla milkát kapott, a nővéreknek meg vettünk egy csomó picit, mind másfajta ízesítésű. Kiraktam a nővérpultra Köszönünk mindent felirattal, aztán meccseljék le, ki milyet szeret :).

Az óvónőknek is azt szoktam . Sőt itt tudom ki milyet szeret, így személyesebb az ajándék, mint egy túlárazott bonbonnál.

2015. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 A kérdező kommentje:
Semmit, de mivel nem vagy sòher ezert kuldj. Bar valszinu a kukaba vegzi.
2015. jún. 3. 17:24
 29/83 anonim ***** válasza:
79%
Ne etesd a trollt!
2015. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
87%

Én is adok pedagógusnapra ajándékot az ovonőknek és a dadusnak, már össze van készítve. Pénteken kapják meg. Nem részletezem, hogy miért, de nagyon megérdemlik. Nekem pedig számít, hogy mindent megtettek a gyerekemért, hogy sikresen beilleszkedjen, és szívből szeretik, és segítik, nevelik, foglalkoznak vele. Én szereteném megköszönni nekik az egész éves munkájukat, nem azt, amiért pénzt kapnak, mert annál sokkal többet tesznek. Biztonságot és szeretetet adnak a gyerekeknek, mindezt nehéz körülmények között. Úgy érzem igen, hogy ember felett teljesítenek, és szeretném megköszönni nekik. Ez miért baj neked, vagy másnak? Ha te nem vagy elégedett, vagy nem úgy gondolod, ne adj semmit, nem kötelező. De nekem pl a másik gyerekem magától mondta, hogy ha lesz a pedagógusnap ő szeretne adni a tanítónénijeinek virágot, mert nagyon szereti őket! Ugyhogy a tanítónénik virágot kapnak, az ovonénik pedig ajándékot, amit részben vásároltam, részben együtt készítettünk az ovis gyerekemmel.


Jól esik a gyerekeimnek is örömet okozni a tanító-ovonéniknek.

2015. jún. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!