Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az óvónőknek évvégén ajándékot adni olyan, mint orvosnak hálapénzt?

Figyelt kérdés
Mindkettő megkapja a fizetését. Ballagásnál más a helyzet persze, de csak úgy sima év végén olvastam hogy különleges bonbon meg ez az.
2015. jún. 3. 14:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
97%
Örülök, hogy felénk nem ilyen anyukák vannak. Pedig nem gazdag környéken lakom. Nem azért jó óvónők, mert kapnak egy bon-bont, egy csokrot, hanem azért kapnak, mert jók és megérdemlik. 1000 Ft-ot sajnálni:) Vagy egy szál virágot. Ez a sz@rrágás-kategória keményen:)))
2015. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:

A mocskos beszédet be lehetne fejezni? Mert ha a ti logikátokat követem, akkor a gyereknek is ezt adjátok át. Sőt, azért nyaltok az óvónőknek, hogy el tudjanak titeket viselni.


És most nem csináltam mást, csak a ti logikátokkal gondolkodtam.

2015. jún. 4. 11:30
 43/83 A kérdező kommentje:

"Amiből a te gyereked nem kap, abból más se kapjon"


A szülinapi tortájából azért csak kaphat a gyerekem...

2015. jún. 4. 11:33
 44/83 anonim ***** válasza:
97%
Persze, biztosan:) A te logikád és az enyém távol áll egymástól hála a jó égnek:) Én nem vagyok irigy, sőt látom, hogyan bánnak a gyerekekkel. Nem kell nyalni. Téged nagyon megbánthattak az óvónők.
2015. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
96%
Kár a szóért. Az eredeti kérdésedre a válasz: igen, csak te. Legalábbis igen kevesen. Ha nincs rá pénzed, akkor mondd azt. Az rendben van és érthető, sőt elfogadható. De ez a fröcsögés meg nagyképű szöveg, ez nem kellene hozzá. Figyelj, tudod mit? NE ADJÁL AJÁNDÉKOT AZ ÓVÓNŐKNEK! Vegyél belőle a gyereknek valamit, mert ő megérdemli!! Az óvónő nem!
2015. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te tortát se viszel. Hátha megeszik az óvónő belőle 2 falatot.
2015. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
96%
Igen, csak te érzed így!
2015. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 A kérdező kommentje:
Abszolut semmi gondom nincs az óvónőkkel, énis szeretem őket, ők is minket. Nem konkrétan a mi óvónőinkről beszéltem, hanem általánnosságban.
2015. jún. 4. 11:37
 49/83 A kérdező kommentje:

"Szerintem te tortát se viszel. Hátha megeszik az óvónő belőle 2 falatot."



Igen, az eleje a lényeg, hogy SZERINTED :)

2015. jún. 4. 11:38
 50/83 anonim ***** válasza:
97%
Szereted az óvónőket??? Érdekes módját választottad, hogy ezt kimutasd. Nem érdemlik meg az évi egy szál virágot, meg minek nekik köszönő ajándék, mikor ott a (nyilván csillagászati) fizetésük, és aki virágot visz pedagógusnapra az nyalizik, és tortát is csak azért viszel be, mert abból kap egy szeletet a saját gyereked is. Ja és akinek az anyja nem visz virágot arra pikkelnek az óvónők. Viszont egy üdvözlőkártyát sem vagy hajlandó kiizzadni magadból, pedig az kerekítve nulla forint. De amúgy hatalmas a szeretet mindkét fél részéről. Világos....
2015. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!