Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az óvónőknek évvégén ajándékot adni olyan, mint orvosnak hálapénzt?

Figyelt kérdés
Mindkettő megkapja a fizetését. Ballagásnál más a helyzet persze, de csak úgy sima év végén olvastam hogy különleges bonbon meg ez az.
2015. jún. 3. 14:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
93%

Nem kaptál elég választ? Képes voltál kiemelni ezt a visszatetsző kérdést?


:))

2015. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
93%

Ráadásul az utolsó válaszok mind eltüntek érdekes módon.

Tényleg szánalmas vagy kérdező! :(

2015. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 A kérdező kommentje:

Gondoltam hátha jár erre valaki, aki normálisan tud válaszolni. De tévedtem.


A kommentjeitek törlését meg köszönjétek meg egymásnak :)

2015. jún. 7. 13:27
 64/83 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk a te kommentjeid ugyanúgy törlődtek. :)

Törődj bele, hogy a többség szerencsére nem úgy gondolkodik mint te.

2015. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
96%

Hmm, akkor velem sem leszel elégedett.

Adtunk karácsonyra, nőnapra, névnapra is, sőt, holnap viszi a pedagógus napi meglepit, év végén (igen, jól olvasod, egy hét múlva) pedig megköszönjük nekik az éves munkát. Legtöbbször virág vagy csoki, esetleg saját készítésű rajz. Mivel két tanítójuk van, ezért szorozhatod is kettővel. :)


Rájuk bíztam a fiam, miattuk (is) szeret iskolába járni, ezért adunk nekik. Ha összeszámolom, meg sem közelíti az orvosoknak adott hálapénzt összegét, de ha meghaladná sem érdekelne.


A fodrásznak, kozmetikusnak ugyanúgy adok, a napi vásárlásaimnál is gyakran otthagyom az aprót, az étteremben is adok borravalót, miért pont azokat hagynám ki, akik napi 7-8 órát vannak a gyerekemmel?


Amit viszont nem értek. Miért baj, ha valaki másképp gondolkodik, mint te? Én nem problémázom, hogy te nem adsz, neked miért fáj, ha én megtehetem, és megteszem?

2015. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
90%

Képzeld, a kisfiam most ballagott az oviból. (tegnap)


Ha látnád, hogy én, mint leköszönő szmk-s, mennyi ajándékot kaptam tőlük, az óvónőktől személyesen:)


Igaz, mi gyerekkorunk óta ismerjük egymást, évente többször ad ajándékot az én fiam is. Nőnap, névnap stb.


Személyes ajándékokat kaptam. Tegnap egész nap sírhatnékom volt a meghatottságtól.


egy korábbi

2015. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 A kérdező kommentje:
65, akkor téged nagyon szerethetnek az óvónők :DDDD
2015. jún. 9. 21:29
 68/83 anonim ***** válasza:
93%

Ajjajj, kedves kérdező! Neked nemcsak az erkölcsi mércéddel, hanem a szövegértéseddel is bajok vannak. 2 helyen is rájöhettél volna, ha figyelmesen olvasod a szövegem, nem elvakulva, hogy iskoláról beszélek, nem óvodáról.

De sebaj, még fejlődhetsz, ha igyekszel! :)

65-ös válaszoló

2015. jún. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 A kérdező kommentje:
Oh, igen, de tök hülye vagyok. Nyilván lefoglalt a gyerekem, tudod mert szoktam vele foglalkozni. Bár ez mit sem számít, nem az a lényeg hogy ovi vagy suli. Gondolom az oviban is ennyire vergődtél :)
2015. jún. 10. 08:06
 70/83 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, Te most direkt provokálsz mindenkit? Feltettél egy kérdést, és mindenki menjen a ...........-ba, aki nem úgy godnolja mint te?

Miért fáj neked, ha valaki megajándékozza az ovónőket, pedagógusokat? Nem értem.

Ezen rugózol itt, hogy mindenki nyal, meg stb. Szerintem normális válaszokat kaptál, csak nem épp a te véleményedet osztották- és lám... totál kifordultál magadból. Szerintem nézz szembe magaddal és gondolkozz már el kicsit, hogy hogy viselkedsz?

2015. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!