Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az óvónőknek évvégén ajándékot adni olyan, mint orvosnak hálapénzt?

Figyelt kérdés
Mindkettő megkapja a fizetését. Ballagásnál más a helyzet persze, de csak úgy sima év végén olvastam hogy különleges bonbon meg ez az.
2015. jún. 3. 14:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
97%
Ne vigyél tortát, felesleges. Edd meg a gyerekkel kettesben, de min. 24 szeletes legyen;) Mert megérdemlitek!
2015. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor hát forgassátok ki a szavaim (nyilván fáj az igazság) és érezzétek magatok nagyon, de nagyon okosnak :) Mert megérdemlitek :)
2015. jún. 4. 12:01
 53/83 anonim ***** válasza:
97%
Olyan megkeseredett vagy, tényleg, sajnálatot érzek irántad. Már gyermekkoromban is hozott minden gyerek virágot pedagógusnapra. Ez egy hagyomány, egy kedves szokás, nem kell mögé képzelni semmit. De a törvény nem kötelez rá, ha nem akarsz, egyszerűen nem veszel és kész, fölösleges megértened másokat, úgysemi fog menni, mert nem akarod. Nem értem, minek kellett ez a kérdés. Nem azt a választ kaptad, amit akartál. Ennyi történt, lapozzunk.
2015. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 A kérdező kommentje:

Egyetértek veled, lapozzunk szerintem is.


"Nem azt a választ kaptad, amit akartál"

Ezzel viszont nem értek egyet. Én elfogadok bármilyen választ, de azt nem abinek lehülyéznek, le arrogáns bunkóznak ésatöbbi. Tehát aki azt írta hogy ő ezért meg azért szokott virágot stb adni, azt felpontoztam. Mert normális választ adott. De a többség azért valljuk be primitív módon írt választ.

2015. jún. 4. 13:09
 55/83 anonim ***** válasza:
96%
A többség normális választ adott az elején. De miután te is bicskanyitogató stílusban válaszoltál, hát nyílt a bicska.
2015. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd végig a válaszokat és meglátod, hogy ki kezdett el alpári stílusba visongani.
2015. jún. 4. 13:33
 57/83 A kérdező kommentje:
20as válaszoló kezdte, a többi meg követte. Meg lehet nézni, az előtt a válasz előtt szinte nem is volt kommentem, nemhogy bicskanyitogató... Tehát nem igaz amit állítasz, hogy én kezdtem volna.
2015. jún. 4. 13:51
 58/83 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem az ilyen kicsinyes emberek miatt, akik ennyit sajnálnak egy óvónőtől, tart itt ez az ország...."


Ez volt a 20-as válasz. Ebben mi az alpári stílus? Az, hogy kicsinyesnek nevezett? Lehet, hogy az neked nagyon rosszul esett, de attól még nem alpári egyáltalán.

2015. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
95%
Semmivel sem alápribb, mint folyamatosan nyalásnak nevezni a pedagógusnak hálából adott szál virágot
2015. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
95%
Egyet értek az utolsóval. Te tulajdonképpen seggnyalónak nevezed az elejétől fogva azokat akik adnak valami apróságot az óvónőnek. Az mitől jobb mint a kicsinyes?
2015. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!