Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodákban tényleg kinézi a...

Az óvodákban tényleg kinézi a nevelők és az anyukák többsége az olyan anyukát, aki nem néz ki szokványosan, hanem kicsit kihívó?

Figyelt kérdés
Pl. póthaj, szilikonmell, műköröm, kihívóbb nőiesebb ruhák, smink, műszempilla
2018. febr. 6. 13:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%
Na jó. Ha a kinézni alapján azt gondolod, hogy egy pillanat alatt besorolják a fejükben egy fiókba - hát gondolom te is ezt csinálod másokkal, aztán ha megismered vagy átsorolod vagy se, és hogy mennyire fix az a fiók, az mindenkinél egyéni toleranciától függ, ami meg főleg az egyéni tapasztalatoktól... szóval belelátni nem lehet. De nem hiszem, hogy fél másodpercnél többet kattognak rajtad vagy a nevelők részéről a gyereken csattanna.
2018. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan azért írtam így amit a 10-es mond. Megnézem de igyekszem elrejteni a véleményemet (mert nem az én dolgom) ezért ki nem nézem de biztos van akinek ez nem sikerül és megteszi helyettem.

Azért van különbség e között:


[link]


És e között:


[link]


Nem tudom ki hogy van vele de én inkább az elsőre szoktam törekedni...

2018. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
11%

#12

És ha valakinek épp a Nicole-féle külső tetszik, és arra törekszik, afölött már rögtön ítélkezni kell? Hadd nézzen már ki úgy, ahogy ő jól érzi magát...

2018. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
87%

Nézhet, senki nem mondta hogy nem nézhet így ki egy nő. Úgy néz ki mindenki ahogyan csak szeretne mint ahogy többnyire meg is teszik.

Csak ha valaki úgy megy a gyerekért az oviba hogy úgy fest mint egy sztripper akkor ne legyen meglepődve ha az emberek furcsán néznek rá.

2018. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit többet le kell ilyennek tennie az asztalra ahhoz hogy tisztelve, elfogadva legyen, az biztos, ahogy pl a slampos anyáknak is. Kb egy kategoria a kettő. Szülőin ki lehet birni, de ismerősnek már nem kéne, ovin belül sem.
2018. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
10%

"Kicsit többet le kell ilyennek tennie az asztalra ahhoz hogy tisztelve, elfogadva legyen"

Legalább kiszűrődik, akinek ilyen felfogása van. Én a fent említett "kellékekkel" mind rendelkezem, óvodás gyerekem ugyan még nincs, de cirka 3 év múlva lesz, sosem keverednék olyan ócska emberek közé, akik így vélekednek. A jobb köröket szeretem.

2018. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
90%
Azért azt se keverjük össze, hogy azért nézik ki a szilikonos tipptopp anyukát mert szilikonos-műhajas, szerintem ezért nem nézik ki, inkább azért mert általában ezek az anyukák túl sokat képzelnek magukról és úgy viselkednek ahogy az másoknak nem tetszik. Nálunk van egy tipptopp anyuka, csinos, lefogyott, van pénze márkás ruhákra, a gyerekei is márkásba járnak, anyuka otthon mert vállalkozó, apukának valami menő munkahelye van, a csaj egy rettenetesen normális nő, nagyon kedveli mindenki. Ha beképzelt lenne, kihaénnem és éreztetné a másikkal, hogy ő mennyivel különb, biztos senki sem szeretné.
2018. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%
A lepontozonak: szerintem senkinek nem bizalomgerjesztő egy mű-vagy slampos anya sem. Mindkettő deffektes valahol és alap a távolságtartás feléjük egy normális embernek azaz ffinak, nőknek, anyáknak.
2018. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
40%

Ismerek néhány ilyen "műnőt" (én nem vagyok), sokkal jobb családanyák, mint a legtöbb átlagos vagy csúnyácska ismerősöm. Még egyikük sem dobbantott le a családja mellől, mindegyiknek tehetős férje vagy párja van, igényesen és divatosan vannak öltöztetve a gyerekeik - nagyon sok átlagosról nem mondható ez el.

A 2 kép rohadt megtévesztő, amit az egyik válaszoló írt, mert az átlagos nő elegáns ruhát visel, a "műnő" pedig igénytelent. Emiatt szerintem megbízhatóbbak is.

Vajon ebből igényes nő melyiket választaná? Szerintem a másodikat...


[link]


[link]

2018. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
90%

19: Ezek szerint az a "sokkal jobb családanya" aki nem dobbant a gazdag férje mellől és divatosan, igényesen öltözteti a gyerekeit? Sőt azt mondod erre sok átlagnő nem képes?


?????????

2018. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!