Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodákban tényleg kinézi a...

Az óvodákban tényleg kinézi a nevelők és az anyukák többsége az olyan anyukát, aki nem néz ki szokványosan, hanem kicsit kihívó?

Figyelt kérdés
Pl. póthaj, szilikonmell, műköröm, kihívóbb nőiesebb ruhák, smink, műszempilla
2018. febr. 6. 13:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
10%

Igen. Sok átlag nőt láttam lelépni, soknak nem divatos a gyereke, soknak az az élete, hogy áskálódik és irigykedik a hasonszőrű barátnőivel, kritizálnak mindenkit, álszentek, leszólják a "műnőket", közben sokkal koszosabb a lelkük és a lakásuk, több pasival is volt dolguk csak úgy alattomban. Nem az összes, de sok. Az összes "műnő" viszont akit ismerek egy igényes, humoros, laza és pozitív jelenség és még párt is jól választottak maguknak. Egy ilyen anya mellett kincs felnőni. 😊


Ajánlom a sértődök figyelmedbe ezt a mondatot, mert nincs kedvem többet írni: "Nem az összes, de sok."

2018. febr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
#19: az elsőt választanám, nem is kérdés. A második enyhén ízléstelen, proli.
2018. febr. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan szeretnének ilyen "prolik" lenni. És nem én linkeltem a képet.

Az átlag (főleg a magyar) híres arról, hogy irigykedik mások pénzére, és magát nyugtatja azzal, hogy sokkal jobb élete van, mint azoknak, akiknek pénze van, meg olyan külseje, amilyet épp szeretne. (már ami alakítható.)

És fikázza ahol tudja azt, ami élete végéig elérhetetlen marad számára.

Én elismerem, hogy igen, szeretnék hasonlóan kinézni, és hasonló életszínvonalat. Más meg nyugodtan hazudjon magának, amit akar....

2018. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

#19: Férfi vagyok és egyértelműen az első tetszik jobban. Nagyon csinos.


A második borzalmas.

2018. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

#24

Jó, mert vékonyabb... Meg olcsóbb a fenntartása, mert nem olyan igényes.

2018. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Jómagam is jobban szeretem a természetest mindenből, és hát az a - nem szépítem -, előítéletem arról, akin látszik, hogy számomra túl sokat foglalkozik magával (akármilyen a végeredmény), hogy egyrészt gyanítom, natúran nem lenne biztos magában, másrészt nekem nem érné meg, lenne jobb (hasznosabb vagy csak számomra élvezetesebb) dolgom, mint mondjuk tökéletesre állítani a szempillámat. Ettől még elfogadom, hogy sokfélék vagyunk, és lehet jó és rossz ember is vagy Anya, akár gazdag, akár nem, akár iskolázott, akár nem, akár van ízlése, akár nem. (A slampos, magukat takargató vagy csak "letojom" anyukáknál meg pont az szokott felvillanni, hogy akár milyen szép is lehetne, ha csak egy kicsit így vagy úgy...:) )

A "kihívó" kifejezésben egy óvódai környezetben pedig szerintem már benne van a magyarázat :)

2018. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Egyértelmű nekem is, hogy az első anyuka sokkal szebb, vonzóbb.
2018. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
37%
"Melyiket választanád?" kérdést magyaroknak nem érdemes feltenni, a szép nőkkel ugyanúgy vannak, mint a drága telefonokkal és autókkal. :D Nem lehetnek olyanok/nem kaphatják meg, tehát leszólják proli és minden egyéb jelzővel. Ez az, amikor megszólal a lyukból a gödör... :D
2018. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Holott a nők és a férfiak nagy része egy ilyen nőnek (pedig ő még nem is annyira nagyon extra) a szemébe sem mer nézni az ha összetalálkoznak egy úton... :D
2018. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Azt a költői kérdést tettem fel, hogy igényes nő melyiket választaná. Nem titeket kérdeztelek. 🙄
2018. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!