Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodákban tényleg kinézi a...

Az óvodákban tényleg kinézi a nevelők és az anyukák többsége az olyan anyukát, aki nem néz ki szokványosan, hanem kicsit kihívó?

Figyelt kérdés
Pl. póthaj, szilikonmell, műköröm, kihívóbb nőiesebb ruhák, smink, műszempilla
2018. febr. 6. 13:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Az igényes nő az 1-es, ez egyértelmű. Vékony, laza, nem pedig olyan mesterkélt, mint a 2. képen.
2018. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A vékonyságtól senki nem lesz jó nő. A formás nő a jó nő. Formás lehet vékony és telt nő is, de attól még, hogy valaki vékony vagy telt, nem lesz formás. A képen szereplőnek köze nincs a formáshoz.
2018. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha te műszempilával és egyéb tartozékokkal érzed jól magad, nem kéne hogy zavarjon, milyen pillantásokat vetnek rád a szülőtársak. Miért nekik kellene igazolni, hogy te rendben vagy?

Ha az óvónő nem hallgatja meg a véleményedet, nem válaszol a kérdéseidre legalább akkora türelemmel, mint bárki máséra, undok veled vagy a gyerekeddel akkor méltatlankodj. De hogy így néz vagy úgy...

Többnyire te gondolsz, érzel valamit pl. hogy "ezek kihívónak tartják az külsőmet és ezért lenéznek/megvetnek", aztán ezt rávetíted embertársaidra, és tényleg úgy látod, hogy lenéznek és megvetnek.

Én kövér vagyok, smink és egyéb kiegészítők nélkül járkálok, a hajamat egyszerűen összefonom,de még sose éreztem, hogy ezzel akárkinek baja lenne. A legcicababább anyukák is kedvesen beszélnek velem, elfogadják amit a gyerekükkel kapcsolatban mondok. Persze én is szeretettel és a legjobb tudásom szerint foglalkozom a gyerekeikkel akár turkálóból öltöznek, akár márkás ruhákban jelennek meg.

A fodrászom telefonszámát még senki nem kérte el, de ez nem zavar egy cseppet sem.

2018. febr. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki szóvá teszi: műszempillával
2018. febr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!