Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit rosszalkodott a gyerek,...

Mit rosszalkodott a gyerek, amiért a legnagyobb fenekelést kapta tőletek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 10:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%
Voltam gyerek, de a lelkifröccsből nem értettem semmit, kb. fél óra és elfelejtettem, ennyit a dumáról, ők nem felnőttek, nem értenek meg dolgokat, akárhányszor rágod a szájába! Nem véresre kell verni, de egy-egy kiporolás nem árt! Főleg, ha még a képedbe is röhög a lelkifröccs miatt.
2010. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
53%

240 literes akváriumot le tudta szedni a polcról az öt éves kislány? Az igen. Biztos túl sok hormont ettél.

Vagy nem 240 literes az akvárium. Vagy nem öt éves volt a kölyök. (240 liter = egy kád viz = 240kg)

Vagy bicikli helyett egy targoncát kapott? Azzal talán meg tudná oldani.

2010. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
36%

Éljenek a verekedős anyukák!a pontszámok szerint látom, mindenki az istenes fenekelést díjazta!Igaza van a 13 éves kislánynak, tanulhatnátok tőle.Biztos ti is sokszor kaptatok ki gyerekkorotokban, azért vagytok ilyen szánalmasak.

drga, egy 2 évesre rá kell nézni, mert biztos az autók közé motorozik, mert még csák 2 éves, mire vársz??és még büszkélkedsz vele, hogy jól elverted, sokat tanulhatott akkor.inkább te voltál felelőtlen.

2 gyerekem van, egy kamasz és egy csecsemő, és egyiket sem verem, az apjuk sem, és mi sem kaptunk verést-max a tesóinkkal verekedtünk.Meglepő, mi?

2010. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%
Akkor teljesen tisztában vagy azzal kedves utolsó, hogy milyen két picire figyelni egyszerre. Igen emberek vagyunk és tévedhetünk. De te biztosan soha nem tetted. Jó neked hogy ha azt mondod a gyerekednek hogy szépen sétálsz mellettem akkor ő megteszi. Én is ismerek olyan gyereket akit az anyja lerak a homokozóba és 2 óra múlva ugyan onnan veszi fel mert el se mozdult onnan. Csakhogy a gyerekek többsége nem ilyen. És hiába vagy résen a bajhoz 1 másodperc is elég. És igen 2 évesen különbséget tud tenni jó és rossz között. Tudta hogy nem szabad megtennie és mégis megtette. És még egyszer nem vertem agyon a gyereket csak kapott egyet a fenekére és érdekes módon soha többet nem próbált lemenni az útra. Ellenben a szomszéd kislánnyal akinek csak szépen elmondják minden alkalommal hogy nem szabad lemenni az útra, mégis a múltkor alig bírták elrántani az autó elöl ami majdnem elütötte. Pedig pihenő övezetben lakunk ami azt jelenti hogy nem lehetne gyorsan menni az autóknak és mégis megteszik. Na akkor tarts gonosz anyának, de legalább él a gyerekem.
2010. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
76%

21 éves lány vagyok, egyszer kaptam ki csak anyutól, akkor is két pofont kaptam, de már nem is emlékszem, hogy miért.

Abban viszont biztos vagyok, hogy néha muszáj enyhe veréssel nevelni a gyereket. 50 évvel ezelőtt, kb nem volt olyan család, ahol sosem ütötték meg a gyereket, és jó világ volt. Persze a túlzott veréseket most nem számolom bele. A mai világban, viszont, ahol már senki nem neveli a gyereket rendesen oda jutunk ki, hogy az iskolákban is a gyerek veri a tanárt. A szabályok miatt pedig a tanítónéni már csúnyán se nézhet a gyerekre, mert lelki sérülést okoz... Ide jut a világ a túlzott védelemtől. Ők lesznek az erőszakosak, azt látják, milyen nagy dolgokat érhetnek el, ha ők bántanak valakit, őket pedig ezért úgysem fogja bántani senki...

2010. júl. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
69%
hát igen, biztos az a gyerek veri a tanárt, akit otthon soha nem vertek meg,nem az, akit otthon csak veréssel neveltek.Tudom milyen 2 gyerekre vigyázni, mindegyiknek kell fogni a kezét, ha kiszalad az útra, és elüti az autó, utána már hiába vered, csak az idegességedet vezeted így le rajta.
2010. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
63%
Hát igen, hasonló mentalitás miatt halt meg az a 10 éves kisfiú is, őt is csak nevelni akarták...
2010. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
84%

Igen képzeld fogtam a kezét a gyerekemnek, mikor az út széléhez értünk és én megálltam, ő kirántotta a kezét a kezemből, mivel nem számítottam rá simán sikerült neki és ő elindult az útra. Na azt senkinek nem kívánom. A húga meg ott feküdt a babakocsiba.

Azért ne hasonlítsd össze azt hogy van egy csecsemőd meg egy kamasz gyereked azzal amikor valakinek két picije van egyszerre. Nem hiszem hogy ugyanolyan odafigyelést igényelnek. Szerintem.

A minap épp jöttünk haza a boltból és észrevettem hogy két iker fiúcska az úton motorozik körbe körbe. Szétnéztem de nem láttam hogy hol lehet a hozzájuk tartozó felnőtt. Az enyémeket megállítottam a járdán és feltereltem a két kicsit az útról addigra odaért az anyuka is aki hálálkodott hogy segítettem. Képzeld csak a harmadik iker testvérüket megpisiltette mire a másik kettő eltűnt. Na te hogy fognád mind a háromnak egyszerre a kezét? Hogy figyelnél egyszerre 3 egykorú gyerekre? Ő nem választhatott hogy mekkora legyen a korkülönbség a gyerekek között. Nekik így jött össze és nem lehet könnyű.Ilyenek sajna megtörténnek de ha figyelünk és segítünk egymásnak akkor talán nem történik semmi komoly baj.

2010. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
18%
Igazad van, de elborul az agyam, hogy mennyi gyerekverős topik lett mostanában, ahol hidegvérrel taglalják, mikor hogy mivel "kell" fenyíteni a gyereket.Akkor pl. ugyanazon szülők miért vannak felháborodva, ha a tanár "nevelési célból meglegyinti" a veréshez szokott és csak arra hallgató gyereket? Akkor persze megy az egész család a rendőrségre, pedig az is nevelési célból adatott, nem?a pofon , ütés, verés megalázó, bárhogy is nézzük.
2010. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyu sosem vert meg, csak belémbeszélt minden baromságot, és úgymond "lelkileg terrorizált" ami szerintem rosszabb mintha megvert volna :S! A két féltesómat az annya folyton bántja. Sose tudja, hogy éppen ki volt a hibás, ezért van hogy csak az kap aki nem is tehetett semmiről. Aztán persze magyarázza nekik, hogy ő így meg úgy szereti őket! Egyszer amikor játszó térre mentünk a kicsik mentek elől (4/f, 6/f). Nem mentek gyorsan, de az annyknak nem volt kedve gyorsan menni és engem küldött utánuk.Ki volt akadva, amikor közöltem, hogy mehetne gyorsabban. Ahogy ismerem, ha nem lettem volna ott, felpofozta volna mind a kettőt :S! Nem mondom, hogy a verés megoldás, de néha nem árt. Bár a nagyinál van bünti szék, és gyakran még én is kerülök oda xD, de érdekes, hogy ott még nem lettek elverve mégis rendesek és segítenek a fiúk!!
2010. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!