Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit rosszalkodott a gyerek,...

Mit rosszalkodott a gyerek, amiért a legnagyobb fenekelést kapta tőletek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 10:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
63%

Hat ez tenyleg beszaras... Es tenyleg a verekedosek a felpontozottak (meg a felpontozok is?) a normalisak meg le lettek pontozva. Lehet, hogy nem erti meg, hogy nem szabad neki a villamos alé motoroznia, DE KONYORGOM TE IS ITT IROD HOGY MEG PICI AKKOR MIERT VAROD EL, HOGY MEGERTSE??? A gyerekek ilyenek, mennek felfedezni uj dolgokat. Te valami remes szulo lehetsz.

"hát igen, biztos az a gyerek veri a tanárt, akit otthon soha nem vertek meg,nem az, akit otthon csak veréssel neveltek." na ezaz. A ti kolykeitekbol lesznek azok akik a normalis gyerekeket huzzak vissza...

2010. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
34%
Korbács, kardlap kell a lelki toprongyoknak.
2010. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
34%
látom a pontozásból, ha tehetnétek ,minket is (akik nem verik a gyereket) jól elvernétek !Ha ilyen jól megy a lepontozás, ilyen élmény nektek, próbáljátok a gyereketeket is pontozni, attól nem lesz agresszív idegbeteg!
2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:

Én gyerekkoromból egyetlen elfenekelésre sem emlékszem, pedig tuti volt, amíg még kisebb voltam.

Amire tisztán emlékszem, az az "arcmosás." Az a hisztiért járt. Apu felkapott, és addig mosta az arcom hideg vízzel, amíg nem hagytam abba. Na mármost úgy nem könnyű abbahagyni, úgyhogy elég hamar megtanultam, hogyan kell egy pillanat alatt lehiggadni, ha csak elhangzik, hogy "Kérsz arcmosást?"

Ami még sokszor elhangzott, az a "Viszket a tenyerem." De itt is elég volt egy kicsit fenyegetőzni.

Amennyire emlékszem sosem azért kaptunk ki mert nem figyeltek ránk, és butaságot csináltunk, vagy elkószáltunk. Csak ha hisztiztünk, vagy egymást téptük.

Egyszer vesztem el a Tisza partján. Mint kiderült, kb 5 méterrel mentem odébb homokozni. Már mindenhol kerestek, és csak nem vettek észre. És nem kaptam ki, csak utólag mesélték.

Amire még tisztán emékszem, hogy egyszer meg megpróbáltam megszárítani a babám haját a kádban állva. Szerencsére időben észrevette anyu (vagy apu?) és lekapcsolta az áramot a fürdőszobában. Én meg csak néztem értetlenül, hogy miért kapcsolt ki a hajszárító. Aztán kikapták a kezemből, és jött a kiabálás. Pedig ugye honnan kellett volna tudnom, hogy nem szabad? Ennek ellenére szerintem jó, hogy összeszidtak miatta. Ahhoz kevesebb is elég lett volna, hogy megtanuljam, hogy ilyet többet ne - de így azt is megtanultam, ami nekik nem jutott eszükbe, hogy ez egyáltalán nem magától értetődő.


24 l

2010. aug. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 Picur27 ***** válasza:
100%
17 éves vagyok. Anyám és apám elváltak már 10 éve, a válás oka az volt h apám mindig vert engem is és a bátyámat is. Anyám mindig megvédett minket, de volt amikor egyedül voltunk vele és akkor nem volt kegyelem. Szerintem semmiképpen nem megoldás a verés. És egyet értek a 13 évessel, a saját dühödet vezetted le a gyereken, mert nem tudtad megfogni. És nem azért nem tette többet mert megértette h nem szabad hanem mer félt attól h megint elvered... Emlékszem mikor kicsi voltam sokszor azért tettem valamit mer kíváncsi voltam, és nem mindig tudtam h amit teszek az rossz. Anyám sose bántott, mindig elmagyarázta h ha vmi rosszat csináltam h mér rossz és h mér nem szabad, és akármilyen kicsi voltam felfogtam. Lehet h párszor újra megcsináltam a hülyeséget, de nem vert meg érte és mégis megtanultam. A bátyám egyszer kilépett egy kocsi elé. Álltunk a zebránál anyám fogta a kezét én a másik kezében voltam, anya mondta neki h nézzen körül. Meg is tette el is mondta h barról jön egy kocsi és kilépett elé. Anya épphogy visszarántotta és megkérdezte h ez most mi volt. Bátyám teljesen meg volt ijedve mert nem fogta fel h mit is tett. Anya elmagyarázta neki és ő megértette.
2010. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
62%
Ma a keresztanyám 7 éves kislánya kapott tőlem párat a fenekére, mert már nem bírtam vele. Szép szó nem használt, az se, hogy ha abbahagyja, kap cukorkát. Igaz, nem fájt annyira neki, meg nem is volt olyan nagy, de kapott egy pofont is.
2011. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
25%
Ha nekem lenne egy fiam, és neki lenne egy kishúga, nem verném meg azért, mert valami rosszat tett a húgával. Max. párat kapna, de azt is csak a fenekére! Ha gyerekem lesz, sose kap tőlem pofont, max. párat csapok a fenekére, de csak párat!
2011. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
45%
A lányom volt akit megvertem 7 évesen.Azt csinálta,hogy nem akart lefeküdni,pedig nálunk 8 kor van takarodó,és már jóval elmúlt 8 óra.Akkor nagyon elfenekeltem!!
2012. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
34%

Sohasem fenekeltem el. Egyszer nyakon csaptam a fiút(5), mert nem készült elég gyorsan - az apjához mentünk a kórházba, aki majdnem halálán volt. Ideges volta,

Egyszer a leányt(12) pofonvágtam az utcán a barátnői előtt, mert szemtelen volt. Egyszer ugyanőt (15) felkentem a falra, mert nem jött haza éjjel, és nem volt elérhető.

Ennyi. Máskor nem kaptak ki. Anyuka

2012. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Hülye vagy
2022. ápr. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!