Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 éves fiam "nem beszél"? Miért?

3 éves fiam "nem beszél"? Miért?

Figyelt kérdés
3 éves fiam nem beszél.Vannak szavak amiket mond,meg kis mondatott, pl:Jó reggelt,tiszta kosz és sár.Hablatyól sokszor érthetetlenűl,meg máshogy mond tártyakat,pl:cumi helyett puti stb.3 évesen úgy gondolom már folyékonyan kéne beszélnie.Nagyon aggódom.Nem lehet vele beszélgetni.Este fürdéskor mindig azt mondja nátonná,az azt jelenti nála,hogy nem mosunk halyat?Én ezeket értem már de más melett már szégyellem magam,hogy nem beszél még.Mindent megcsinál amit mondok neki,nagyon ügyes sokszor,rendetrak,segít a takarításban,mindennek tudja hól a helye.Szóval nem győzöm dícsérni csak beszélni nem akar.Mit tegyek,meddig várja és mire.1 hónapja kezdtük az ovit ott nehezen illeszkedik be de lassan megyeget neki.Ovónőtől ma kérdeztem azt mondta olvassak neki mondokákat,verseket ha nem lessz változás logopédus.Ugye nincs komóly baj?
2011. okt. 21. 18:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy alakult a kisfiad beszede azota?
2018. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy régi kérdés,de hátha olvasod kérdező. Hogy alakult aztán a kisfiad beszéde? Mikor kezdett el folyékonyan, érthetően beszélni?
2020. okt. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Pedig igerte korabban, h par honap utan valaszol, mert neki is milyen jo volt olvasni mas kerdeseknel a fejlemenyeket, hat mindegy, kar.

#31 vagy #32 nalatok mi hogy volt , amikor irtatok a kerdezonek es hogy alakult azota? Remelem minden rendben.

jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!