Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az én felfogásommal van a gond?

TKI Ibolya kérdése:

Az én felfogásommal van a gond?

Figyelt kérdés
Harmadikos lányomról lenne szó.Aranyos kedves gyermek de makacs.A tanító néni mondta hogy vagy beilleszkedik a gyerek a rendszerbe vagy szenvedni fog.Miért kell mindenkinek egyformának lenni?Miért kocka gyerekeket akarnak nevelni a pedagógusok.Én elhiszem hogy sokkal jobb egy kitűnő tanulóval foglalkozni mint egy közepes tanulóval de szerintem az nem dicsőség ha egy jó fejű gyereket tanítunk meg valamire.Akkor jó egy pedagógus ha a közepes tanulóval is eltud érni eredményt.Nem értem miért nem lehet elfogadni az embert olyannak amilyen és a saját határain belül a legjobbat kihozni belőle.Az szerintem egy gyereket sem inspirál ha állandóan azt hallja hogy nem jó amit csinál,meg tudod te ezt jobban is és semmi dicséret mellé.És különben is miért kell mindenkinek 5-ös tanulónak lenni?Ha valaki 3-4-es tanuló az már nem ember?
2011. dec. 2. 15:19
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Miért nem kapok választ attól akitől megkérdeztem van e gyereke?
2011. dec. 13. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!