Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az osztály "problémás gyereke"...

Az osztály "problémás gyereke" éppen az én lányomat pécézte ki magának. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Harmadik osztályosokról van szó. A fiú folyamatosan zaklatja, sőt bántja a lányomat. Rúgdossa, bökdösi a ceruzával, megcsavarja, rángatja a kezét. A hab a tortán az volt, amikor a múlt héten az osztály szeme láttára lerántotta róla a nadrágot.

Szülei nem járnak szülőire (nevelőszülők, van még 2 testvére is), tanárnak szóltam, azt mondta, hogy nem tud ő se mit csinálni. Nevelési tanácsadóba fog járni a gyerek, ennyit mondott. (De szerintem az sem fog változtatni rajta.)

Próbáltam a gyerekkel beszélni: ennek eredménye az lett, hogy olyan szemtelenül viselkedett velem, hogy majdnem megütöttem (inkább nem részletezném, szégyellem magam miatta, hogy egyáltalán megfordult a fejemben).

Mit tudok még tenni? Esetleg az igazgatóval beszéljek?


A lány már majdnem mindennap sír az iskolában.

Kivenni egy "hülyegyerek" miatt nem fogom az iskolából! Ha ő nem lenne, szeretne oda járni.


2011. dec. 11. 22:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Toszd fejbe egy péklapáttal és ha még pofázik akkor dobd bele egy húsdarálóba. Van még kérdés?
2012. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!