Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Akinek problémásabb a gyereke...

Akinek problémásabb a gyereke az hogy oldja meg a nyaralást?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Holnap megyek a lányommal ketten és a terhes nővéremmel nyaralni.

A problémám az hogy izgulok mert elég hisztis és iszonyat akaratos a lányom 26-hó.

Túlmozgó szinte egy percre sem ül le.

Pl azt sem tudom hogy hogyan fogunk ott elmenni ebédelni mivel ő ki nem várja a sort és ráadásul az asztalhoz sem ül le enni.

Nem érdekli az étel mert rossz evő így nagyon kevés mindent eszik meg.

Szóval foggalmam sincs hogy lesz

A másik hogy most jött meg a menzeszem és ugye magammal kell vinnem a gyereket a wc re mert nem hagyhatom a twsómra mert képes elszaladni ő meg ugye terhesen nem tud úgy utána szaladni.

Viszont ugye türelmetlen így foggalmam nincsen hogyan fogom elvégezni a dolgom hogy ne legyen belőle nagyon nagy hiszti.

Ti hogyan oldanátok meg ?

Kicsit tanácstalan vagyok mert eddig ugye ha voltunk ilyen helyen akkor az Apja velünk volt és segített de most nem tud jönni ezért csak magamra számíthatok úgymond.

Ilyenkor olyan rossz hogy ilyen kis hiperaktív a lányom.

Meg mindig azt kell csinálni amit ő akar mert ha nem akkor iszonyat hisztibe kezd és hempereg a Földön.



#strand #hiszti #túlmozgó
2015. júl. 19. 13:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellett volna megszervezni ezt a nyaralást így. A szüleitek közül valaki nem tud veletek menni? Csak eszik valamit a gyerek nem? Egy ember üljön vele az asztalhoz a másik hozza a kaját. Illetve vidd a babakocsit és abba tedd bele, belekötve, aztán legfeljebb üvölt kicsit.
2015. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
mar a nyaralas elotti napokon legyel kovetkezetesebb. oke hogy pont a hisztis korszakban van, de neked ebben nagy szereped van, nehogymar o iranyitson tobb felnott embert, amikor o "csak" egy kisgyerek! legyel kovetkezetes, ha hisztizik hat hisztizik, majd leszokik rola
2015. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
78%
elobb elment, minthogy belejavitottam volna _ " nyaralas elotti napokon legyel kovetkezetesebb"- irtam, es el is kuldtem. azt akartam irni hogy mar elotte kovetkezetesebbnek kellett volna lenned.
2015. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Muszáj volt megszervezni így mert csak most van alkalom elvinni a kislányt kicsit kikapcsolódni.

Sajnos így alakult.

Igen eszik de inkább csak olyat amit megfog a kezében pl rántott sajt aztán mikozben eszik szalatgál.

2015. júl. 19. 13:37
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez neked nem lesz kikapcsolódás, sőt, a két évesnek meg... gyanítom egy (vagy több) félnapos strandot ugyanúgy élvezne, ottalvás és éttermezés nélkül is.
2015. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Mindegy Mostmár.

Tudom hogy nekem nem lesz kikapcsolódás

Általában aki gyerekkel megy nyaralni annak az nem pihenés.

De én elvagyok,csak ne hisztizzen és akkor jó lesz minden .

2015. júl. 19. 13:58
 7/46 anonim ***** válasza:
60%

Nevelni kellene első körben. Második javaslat, hogy mondd le az egészet, értelmetlen bárhová is elmenni vele, amíg ilyen.

Ha mégis muszáj, akkor legalább ne vidd étterembe, mert a többi vendég nem kíváncsi a műsorra.

2015. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

most ez komoly, hogy otthon úgy eteted, hogy a kezébe adod az ételt azt hagy rohangáljon vele???


2 évesre eleve ne mondj olyat, hogy hiperaktív, mert ez a szó nem túlmozgást jelent, hanem súlyos figyelemzavart, ami egy komoly betegség, sni!

nem vagy vele következetes, nem vársz el tőle dolgokat, nem tanítod meg neki, hogy mikor hogyan kell viselkedni. ez ennek az eredménye, a gyereknek semmi baja, csak te vagy túl laza.

rákapcsolsz és neveled egy kicsit, lehet még a tamponodat is ki tudnád cserélni a gyereked nélkül....

2015. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Hű vannak itt bicskanyitogató emberek úgylátom.

1 nevelni kellene? Nem gondolod hogy vannak olyan gyerekek akik öntörvényűek és nem olyan egyszerű velük mint ahogy te azt gondolod?

2 lekellene mondani mert senki nem kíváncsi műsorra?

Akkor akinek hisztizik a gyereke az soha ne vigye sehová mert ilyen befásultemberkék nem tűrik ha más gyereke hisztizik.

Drágám akkor vegyél egy füldugót jó?

Nem fogom azért agyon ütni a gyereket mert hisztizik.

A másik meg az hogy tudod vannak olyan szülők is akik egyedül nevelik a gyerekeiket azok ha hisztis a gyerek sehová ne menjenek??

Tanácsot kértem hogy hogy oldanátok meg?

Nem azt kértem hogy bunkózz?

Na látod erre tényleg senki nem kíváncsi!!!!!

2015. júl. 19. 15:18
 10/46 anonim ***** válasza:
82%
pedig én is csak azt tudom mondani, hogy nevelni kell...
2015. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!